13 września 2019

W sobotę z Limanovią Limanowa

W sobotę 14 września czekają nas kolejne ligowe emocje w wykonaniu zespołu CANPACK Okocimski Brzesko, który w ramach 8 kolejki uda się do Limanowej by tam zmierzyć się z miejscową Limanovią. Początek sobotnich zawodów wyznaczono na godzinie 16:30 na stadionie przy ul. Marka 34 w Limanowej.

Zespół z Limanowej przystąpi do sobotniej potyczki podbudowany ostatnią wygraną z Watrą Białka Tatrzańska, z którą wygrali 3:0. Trzy punkty drużyna dopisuje dzięki bramką zdobytych przez: Wojciecha Kalisza oraz Grzegorza Musa, autora dwóch trafień. Obecnie podopieczni trenera Piotra Pietrucha znajdują się na siódmym miejscu w tabeli z dorobkiem 12 punktów na koncie (4 zwycięstwa, 0 remisów, 2 porażki). Najlepszym strzelcem zespołu jest z kolei wspomniany wyżej Grzegorz Mus, który na na swoim koncie cztery trafienia. Warto dodać, że w szeregach Limanovii znajduje się były zawodnik CANPACK Okocimski Sylwester Tokarz, który w sezonie 2014/2015 reprezentował barwy klubu z Brzeska.

Ostatnie spotkania Limanovii Limanowa
Watra Białka Tatrzańska – Limanovia Limanowa 0:3
Lubań Maniowy – Limanovia Limanowa 1:0
Limanovia Limanowa – Wolania Wola Rzędzińska 3:2

Przed zespołem trenera Tomasza Rogóża, kolejne bardzo ważne i za razem trudne spotkanie. „Piwosze” którzy czekają na punkty już od trzech kolejkach będą musieli wznieść się na wyżyny swoich możliwości i ograć zespół Limanovii. Będzie to kolejna okazję by zrehabilitować się choćby za ostatnią porażkę w Pucharze Polskie, w którym zespół przegrał z A-klasowym LKS Poręba Spytkowska wynikiem 1:3. Niestety z powodów osobistych w sobotnim meczu nie wystąpi Maciej Pawlik, nie wykluczone że jego miejsce zajmie Konrad Kołodziej.

Ostatnie spotkania CANPACK Okocimski Brzesko:
(PP) LKS Poręba Spytkowska – CANPACK Okocimski Brzesko 3:1
CANPACK Okocimski Brzesko – Orkan Szczyrzyc 2:3
Sandecja II Nowy Sącz – CANPACK Okocimski Brzesko 8:0

8. kolejka:
Pauza: Tarnovia Tarnów.

Sandecja II Nowy Sącz – Glinik Gorlice 15 września, 11:00
Orkan Szczyrzyc – Poprad Rytro 14 września, 16:00
Limanovia Limanowa – CANPACK Okocimski KS Brzesko 14 września, 16:30
Unia Tarnów – Watra Białka Tatrzańska 14 września, 11:00
GKS Drwinia – Lubań Maniowy 14 września, 11:00
Poprad Muszyna – Wolania Wola Rzędzińska 14 września, 16:30
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza – Wierchy Rabka Zdrój 15 września, 11:00
Bocheński KS – Barciczanka Barcice 14 września, 15:30

Komentarze