9 września 2019

Rezerwy z pierwszą wygraną

Pierwsze zwycięstwo w sezonie odnieśli zawodnicy drugiej drużyny CANPACK Okocimski Brzesko, którzy na głównym boisku pokonali Orlik Szczurowa wynikiem 5:1. Strzelcami bramek w meczu zostali: Bartosz Kotra, Franciszek Musiał, Jakub Mednel, Piotr Pitaś oraz Karol Jurkiewicz. Honorowe trafienie dla gości zanotował w 24 minucie Kamil Grzesik. Obecnie podopieczni trenera Konrada Kołodzieja znajdują się na 7 miejscu mając na koncie 3 punkty.

Drużynę rezerw wspomogło kilku zawodników „jedynki”, którzy nie mieli okazji zagrać w sobotnim meczu lub weszli na kilka ostatnich minut. Zawodnikami tymi zostali: Karol Jurkiewicz, Konrad Kołodziej, Sebastian Greń, Oskar Klimek oraz Marcin Woda.

Rezerwy (Brzeska „B” klasa)
CANPACK Okocimski II Brzesko – Orlik Szczurowa 5:1
Bramki: Bartosz Kotra 22, Franciszek Musiał 55, Jakub Mendel 58, Karol Jurkiewicz 73, Piotr Pitaś 77 – Kamil Grzesik 24.

Okocimski KS: Karol Jurkiewicz – Franciszek Musiał, Kacper Drabik (53′ Bartłomiej Sławek), Wojciech Fidelus, Sebastian Greń, Oskar Klimek, Konrad Kołodziej, Bartosz Kotra, Jakub Mendel, Piotr Sobaś, Marcin Woda.