18 sierpnia 2019

Tomasz Rogóż o sobotnim meczu

Tomasz Rogóż (trener CANPACK Okocimski Brzesko): -„Dzisiejsze spotkanie mieliśmy pod kontrolą szczególnie po zdobyciu drugiej bramki, gdzie drużyna z Rytra spuściła głowy i praktycznie było po meczu. Z mojej strony uważam, że ta bramka mogła wpaść trochę wcześniej zamykając tym samym spotkanie dużo wcześniej. Jestem z chłopaków bardzo zadowolony. Zagraliśmy na swoim terenie i tu powinniśmy prowadzić grę i tak też się stało. Fajnie rozgrywaliśmy piłkę nie brakowało również składnych akcji, lecz mogło paść zdecydowanie więcej bramek z naszej strony.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z początku sezonu. Sześć punktów w trzech meczach, jakby tak dalej szło to byłoby pięknie. Jednak to już było, tamte spotkania za nami i trzeba się skupić na kolejnym meczu, gdzie tym razem udamy się na trudny teren do Gorlic. Będziemy się jednak starać wszędzie walczyć o komplet punktów bo to jest dopiero początek, a przed nami jeszcze sporo spotkań.

Miałem dziś wszystkich zawodników do dyspozycji włącznie z tymi, którzy do nas dołączyli w letnim okienku transferowym. Widać było, że zamiany, które przeprowadziliśmy dały jakość. Mamy 18-19 chłopków do gry. Jednak Ci, którzy nie grali dziś od początku niech pukają do podstawowej jedenastki i niech przez rywalizację dają mi do myślenia przed następnym meczem.

Kolejny raz na boisku pojawił się zawodnik Akademii. Chodzi o to by Ci chłopcy dostawali szansę i ogrywali się w piłce seniorskiej. Dziś swoją szanse dostał 15-letni Kacper Ciuruś, a w poprzednim spotkaniu rok starszy Mateusz Cięciwa. W każdym meczu dajemy szanse tym młodym chłopakom żeby wiedzieli, że budujemy zespół pod nich, żeby właśnie oni stanowili kiedyś o sile tej drużyny.”

Komentarze