15 sierpnia 2019

Tomasz Rogóż o środowym spotkaniu

Tomasz Rogóż (trener CANPACK Okocimski Brzesko): -„Uważam, że od samego początku spotkania to my lepiej rozgrywaliśmy oraz dłużej utrzymywaliśmy się przy piłce z czego później stwarzaliśmy sobie sytuacje podbramkowe. Natomiast przeciwnik dochodził do sytuacji tak naprawdę po naszych drobnych błędach. Nerwowo zrobiło się za to po straconej bramce wówczas Barciczanka uwierzyła w to, że może uzyskać dobry wynik i zepchnęła nas do defensywy.

Patrząc na naszą dzisiejszą grę to jestem z chłopaków na prawdę zadowolony. Na tak ciężkim terenie oraz tym że zespół Barcic wygrał pierwsze ligowe spotkanie chłopaki uwierzyli w siebie pokazując fajną grę  oraz stwarzając sobie sporo sytuacji. Mogę tylko żałować, że doszło do tak nerwowej końcówki bo przy stanie 2:0 mogliśmy się pokusić o kolejne trafienia i wtedy by to zamknęło mecz.

Mimo, że to początek sezonu to zdobycie dzisiaj trzech punktów było dla nas bardzo ważne. Mówiliśmy sobie, że w meczu z Watrą nie byliśmy zespołem gorszym, a go przegraliśmy. Jesteśmy drużyną, która potrafi grać w piłkę i wygrywać spotkania. Kwestia była przełamania się i zdobycie pierwszej bramki i to się dziś udało.

Myślę, że to zwycięstwo podbuduje zawodników i zmotywuje ich jeszcze do cięższej pracy dzięki, której będą mogli odnosić lepsze wyniki.”

 

Komentarze