13 sierpnia 2019

Po punkty do Barcic

Już w najbliższą środę 14 sierpnia zespół CANPACK Okocimski Brzesko rozegra kolejne ligowe spotkanie mierząc się w 2 kolejce z Barciczanką Barcice. Spotkanie to rozegrane zostanie o godzinie 17:30 w Barcicach.

Od zdobycia trzech punktów rozpoczął sezon zespół Barciczanki pokonując w meczu wyjazdowym Tarnovię Tarnów 1:0. Jedynego gola na wagę trzech punktów zdobył w 84 minucie Marek Maślejak, dając pierwsze punkty swojej drużynie dzięki którym znajdują się na siódmym miejscu w tabeli. W spotkaniu tym zdecydowanie nie brakowało walki, gdyż aż czterech zawodników gości ujrzało żółte kartki w tym aż trzech w ostatnich siedmiu minutach meczu.

Środowe spotkanie będzie okazją dla podopiecznych Tomasza Rogóża do zdobycia pierwszych punktów w nowym sezonie. Przypomnijmy, że w ubiegłą niedziele CANPACK Okocimski Brzesko musiał uznać wyższość Watry Białka Tatrzańska przegrywając 2:0. Niewykluczone, że w najbliższym spotkaniu swoją szanse otrzyma kolejny nowo pozyskany zawodnik – Marcin Woda, który znalazł się w kadrze meczowej. Obecnie „Piwosze” znajdują się na 14 miejscu w ligowej tabeli.