12 sierpnia 2019

Trenerzy o niedzielnym spotkaniu

Tomasz Rogóż (trenera CANPACK Okocimski Brzesko): -„Nie uważam, że dziś byliśmy drużyną słabszą. Do przerwy widniał wynik 0:0, a gospodarze zagrażali tak na prawdę tylko po stałych fragmentach gry. Na początku drugiej połowy oba zespoły miały swoje okazje do zdobycia gola. Gdybyśmy je wykorzystali to mecz inaczej by się potoczył. Niestety proste błędy w obronie spowodował, że wyjeżdżamy z Białki Tatrzańskiej bez punktów.

Po stronie gospodarzy widać było ogranie i doświadczenie, natomiast u nas zabrakło spokoju przy niektórych akcjach, które tak na prawdę powinniśmy lepiej wykończyć. Po pierwszej połowie liczyłem że uda się coś więcej z tego spotkania wyciągnąć, przynajmniej jeden punkt lecz niestety tym razem się nie udało.”

Marcin Manelski (trener Watra Białka Tatrzańska): -„Na początku chciałem podkreśli, że jeśli ktoś nie wie w jakiej jesteśmy sytuacji to dla mnie był to jeden z najlepszych spotkań jakie zespół rozegrał pod moją wodzą. Jeszcze w piątek nie wiedziałem z jakimi zawodnikami będę miał okazję pracować. Obecnie mamy jeszcze pięciu nowych zawodników, którzy zadebiutują u nas może w kolejnym spotkaniu. Jednak nie ukrywam, że dziś w szatni poznawałem nowe twarze. Dlatego nie oczekiwałem od mojego zespołu pięknej gry, tylko interesowało mnie zdobycie trzech punktów.

Nie zabrakło dziś również sporo emocji, ale to wynikało ze stanu boiska, które dziś nie było w najlepszym stanie. Mecz był pełen walki, jednak to my okazaliśmy się bardziej skuteczniejsi. Może Okocimski liczył na remis jednak się to nie udało. Życzę im żeby w następnej kolejce było lepiej. Powiedziałem trenerowi Rogóżowi że głowa do góry i niech od następnego meczu punktuje.”