24 lipca 2019

Remis w sparingu z Sokołem Maszkienice

Remisem 2:2 zakończyło się piąte spotkanie kontrolne zespołu CANPACK Okocimski Brzesko, który w meczu wyjazdowym zmierzył się z Sokołem Maszkienice.  Zawody rozegrane zostały w systemie 3×30 minut i to własnie w ostatniej tercji kibice zobaczyli najwięcej bramek. Pierwszego gola w meczu zdobył dla gości Marcin Woda, a do remisu doprowadził Patryk Tomczyk, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego Tomasza Kozieła. Chwile później ten sam zawodnik wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Wynik ustalił z kolei Mateusz Cięciwa, który pojawił się na boisku na ostatnie 30 minut.

Kolejny mecz sparingowy zespół trenera Tomasza Rogóża rozegra w najbliższą sobotę 27 lipca mierząc się z juniorskim zespołem Polonii Warszawa. Spotkanie to rozegrane zostanie na głównym boisku przy ul. Okocimskiej 34 w Brzesko o godzinie 16:30.

Mecz sparingowy
Sokół Maszkienice – CANPACK Okocimski Brzesko 2:2
Bramki: Patryk Tomczyk x2 – Marcin Woda, Mateusz Cięciwa.

Sokół: Uryga – Węgrzyn, Hebda, Wójcik, Stolarz, Curyło, Kozieł, Szabat, Florek, Ryglowski, Zydroń grali także: Ciszkowicz, Zawada, Słomka, Buch, Tomczyk, Tryka, Wieciech, Kijas, Gaczoł

Okocimski KS: Nikodem Śnieg – Maciej Pawlik, Jakub Baran, Arkadiusz Goryczka, Sergiusz Kostecki, zawodnik testowany, Łukasz Kulig, Marcin Woda, Michał Grzesicki, Jakub Duda, Dawid Lizak oraz:zawodnik testowany, Konrad Kołodziej, Jakub Mendel, zawodnik testowany, Mateusz Cięciwa, Kacper Ciuruś, Sebastian Musiał.