18 lipca 2019

Tomasz Rogóż o środowym sparingu

Tomasz Rogóż (trener CANPACK Okocimski Brzesko): „Cały czas szukamy zawodników do optymalnego składu. Dziś kilku nie była za to pojawiło się parę nowych twarzy, którzy mieli okazję do gry. Staram się dać każdemu zawodnikowi zagrać min. 45 minut szukając tym samym najbardziej optymalnego składu. Obecnie jesteśmy w budowie zespołu do rozgrywek IV ligi.

Obecnie nasze przygotowania odbywają się tak jak to zakładaliśmy, wszystkie treningi i sparingi przebiegają zgodnie z planem. Mamy kilku zawodników, którymi jesteśmy zainteresowani ale dopóki nie będzie podpisu na papierze to o nich nie mówimy. Tak jak mówiłem, jesteśmy w fazie budowy zespołu i czekamy na rozwój wydarzeń.

Na tą chwile nikt już nas nie opuści. Wszyscy zawodnicy, którzy są to normalnie trenują oprócz Przemysława Burego, który boryka się z kontuzją jeszcze z poprzedniego sezonu. Czuje się on jednak co raz lepiej i prawdopodobnie dołączy do nas w przeciągu dwóch tygodni. Ponadto wszyscy chłopcy ciężko pracują co widać na treningach z czego jestem bardzo zadowolony.”

Komentarze