21 kwietnia 2019

Niepokonani trampkarze

Podziałem punktów zakończył się również mecz trampkarzy, którzy podobnie jak swoi starsi koledzy podejmowali zespół Ciężkowianki Ciężkowice, z która zremisowali 1:1. Jedyną bramkę dla podopiecznych trenera Tomasza Rogóża zdobył w 73 minucie meczu Dawid Poliszak. Bramkę wyrównująca zdobył natomiast sześć minut później zawodnik gospodarzy Mateusz Szwarga. Po 4 kolejkach zespół z Brzeska ma na swoim koncie 10 punktów co pozwala mu na zajęcie drugiego miejsca w tabeli, tracąc tym samym zaledwie 2 „oczka” do lidera z Bochni. Warto zaznaczyć, że zespół Akademii jest jedynym w lidze, który nie doznał porażki w rundzie wiosennej. Ma również najmniej straconych bramek, których ma na swoim koncie zaledwie 4.

Trampkarze (Tarnowska 1 Liga Trampkarzy)
Ciężkowianka Ciężkowice- AP CANPACK Okocimski Brzesko 1:1