5 kwietnia 2019

CANPACK Okocimski vs Sandecja II Nowy Sącz

A Już w najbliższą sobotę 6 kwietnia zespół CANPACK Okocimski Brzesko podejmie przed własną publicznością rezerwy pierwszoligowej Sandecji Nowy Sącz. Spotkanie to rozegrane zostanie w sobotę o godz. 14:00 na miejskim stadionie przy ul. Okocimskiej 34 w Brzesko. Przypominamy jednocześnie, że sobotnie spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności.

Drugi zespół Sandecji Nowy Sącz bardzo dobrze radzi sobie w rozgrywkach czwartoligowych, mimo że początek sezonu nie był w ich wykonaniu najlepszy to obecnie podopieczni trenera Janusza Świerada znajdują się na wysokim czwartym miejscu w ligowej tabeli mając na swoim koncie 32 punkty (10 zwycięstw, 2 remisy, 6 porażek). W ostatniej kolejce zespół z Sądecczyzny pokonał na własnym terenie Watrę Białka Tatrzańska 4:2. Autorem bramek zostali wówczas: Michał Szeliga, Sebastian Szczepański, Szymon Kuźma, Sebastian Wąchała. Warto dodać również, że rezerwy Sandecji nie doznały goryczy porażki w obecnej rundzie, notując jedno zwycięstwo oraz 2 remisy.

Nasz najbliższy rywal jest ekipą, która nie najlepiej radzi sobie w meczach wyjazdowych. W rozegranych dziewięciu spotkaniach zdołał wygrać zaledwie trzy notując przy tym pięć porażek oraz jeden remis. Nie najlepiej wygląda również wyjazdowy bilans bramkowy, który wynosi 8:11.

Po za rozgrywkami czwartoligowymi zespół z Nowego Sącz rywalizuje również w Pucharze Polski. W meczu finałowym OZPN Nowy Sącz pokonali Łosoś Łosina Dolna 3:0 awansując tym samym na szczebel Małopolski. Bramki w tym spotkaniu zdobyli: Wiktor Nowak, Dylag oraz Karol Matras.

Ostatnie spotkanie Sandecji II Nowy Sącz:
Sandecja II Nowy Sącz – Watra Białka Tatrzańska 4:2
Poprad Muszyna – Sandecja II Nowy Sacz 1:1
Sandecja II Nowy Sącz – Orkan Szczyrzyc 1:1

Drużyna z Brzeska po ostatniej dotkliwej porażce z Unią Tarnów będzie za wszelką cenę szukać punktów w sobotnim meczu. Obecnie zespół trenera Rafała Polichta zajmuje 10 miejsce w tabeli majac na swoim koncie 22 punkty.

W rundzie jesiennej w meczu obu zespołów lepsi okazali się zawodnicy Sandecji II Nowy Sącz wygrywając na własnym stadionie 3:1. Bramki w tym spotkaniu zdobyli: Sebastian Szczepański oraz dwukrotnie Sylwester Tokarz. Natomiast honorowe trafie dla „biało-zielonych ” zanotował z kolei Daniel Policht.

Ostatnie spotkania CANPACK Okocimski Brzesko:
Unia Tarnów – AP CANPACK Okocimski Brzesko 4:1
CANPACK Okocimski Brzesko – Glinik Gorlice 3:2

Komentarze