3 marca 2019

Rafał Policht o sobotnim meczu

Rafał Policht (trener CANPACK Okocimski Brzesko):„Jeżeli chodzi o sparing to wynik nie jest w nim najważniejszy. Myślę, że był to mecz bardzo wartościowy, z bardzo dobrym przeciwnikiem. Spotkanie to było również bardzo wyrównane, które pokazało nam jakie warunki będą stawiać nam zawodnicy na poziomie czwartej ligi. Uważam, że momentami zagraliśmy dobre spotkanie, jednak nadal mamy nad czym pracować ale nie ma jakiś większych powodów do zmartwień. Jeżeli tylko zdrowie dopisze wszystkim zawodnikom to nie powinno być źle. Ostatnio składa się tak, że kolejny mecz gramy bez trójki albo czwórki podstawowych zawodników.

Są jeszcze fragmenty w meczu gdzie mamy zbyt długie przestoje i z pewnością będziemy nad tym pracować by były one jak najkrótsze. Cały czas pracujemy na tyle ile pozwalają nam warunki do treningu.

Przygotowujemy się do rundy nie myśląc specjalnie tylko o pierwszym meczu, chociaż jest to mecz bardzo istotny. Jednak wygranie go nie da nam utrzymania, dlatego skupiamy się na całej rundzie.


Mamy jeszcze zaplanowany mecz na przyszły tydzień. Odbędzie się on pod warunkiem, że nie będziemy musieli rozegrać spotkania w ramach Pucharu Polski.”

Komentarze