25 listopada 2018

Zespół z Jasienia zwycięzcą turnieju 50+

Za nami pierwsza edycja turnieju 50+, który rozegrany został w minioną sobotę na hali sportowej przy ul. Legionów Piłsudskiego w Brzesku. W rozgrywkach udział wzięło kilka drużyn, które utworzone były z zawodników z całego powiatu brzeskiego oraz drużyna z Zakliczyna, którą reprezentował min.były zawodnik Okocimskiego. Zwycięzcami okazał się zespół z Jasienia, który z kompletem punktów zajął pierwsze miejsce. Na drugim miejscu uplasowała się ekipa Dunajca Zakliczyn natomiast na miejscu trzecim znaleźli się zawodnicy CANPACK Okocimski Brzesko.

Oprócz okolicznościowych pucharów dla wszystkich drużyny, wręczono również nagrody indywidualne. Statuetkę dla najlepszego zawodnika turnieju odebrał Jarosław Okas. Najlepszym bramkarzem okazał się być Andrzej Kozub, natomiast nagroda dla króla strzelców powędrowała do rąk Stanisława Kostrzewy.

Turniej stał na bardzo dobrym poziomie sportowym. Zawodnicy nie unikali ostrej walki, pokazując przy tym że gra w piłkę nadal sprawia im wielką przyjemność. Zauważyć można była również świetną atmosferę, która panował podczas spotkań. Żartowanie, luźne rozmowy oraz motywowanie się przed każdym meczem sprawiło, że turniej wypadł bardzo dobrze. Przy okazji mogli spotkać się ze sobą osoby, które na co dzień nie mają ze sobą kontaktu.

Miejmy nadzieję, że turniej 50+ na stałe wpisze się w harmonogram wydarzeń sportowych organizowanych przez CANPACK Okocimski Brzesko, który będzie wzbudzał jeszcze większe zainteresowanie wśród zawodników oraz kibiców.

Nagrody indywidualne:
Król strzelców – Stanisław Kostrzewa
Najlepszy bramkarz – Andrzej Kozub
Najlepszy zawodnik – Jarosław Okas

Komentarze