30 września 2018

Rafał Policht o sobotnim meczu z Popradem

Rafał Policht (trener CANPACK Okocimski Brzesko): -„Bardzo się cieszymy z dzisiejszego zwycięstwa z liderem, który do tej pory nie przegrał żadnego meczu w obecnych rozgrywkach. Uważam, że zasłużyliśmy na te trzy punkty poprzez wolę walki, ambicję oraz modrością taktyczną. 

Graliśmy dziś z zawodnikami, którzy mają wysoką jakość sportową na odpowiednim poziomie i dlatego wiedzieliśmy, że musimy czekać na swojej połowie, dobrze się przesuwać i wyprowadzać kontry z których szukaliśmy swoich szansa na zdobycie bramki. Nie pozwoliliśmy, zawodnikom z Muszyny na zbyt wiele. Zamykaliśmy im boczne oraz wolne strefy i dlatego nie wiedzieli zbytnio jak sobie z tym poradzić.

Obecna czwarta liga jest bardzo trudna, każdy mecz jest ciężki. Nieważne czy gramy z ostatnią drużyną w tabeli czy z liderem. Każdy wynik w tych meczach jest możliwy i decyduje o tym dyspozycja dnia, sytuacje oraz wybory podejmowane przez zawodników przebywających na boisku.

Drużyna cały czas wierzy w swoje możliwości, cały czas sobie powtarzamy że mamy dobry zespół. Oczywiście zdajemy sobie sprawę ze swoich braków, ale jesteśmy pierwszy rok w tej lidze i uważam, że mamy pewien potencjał, który może pozwolić na utrzymanie w tej lidze bo mamy zespół, który na pewno na to stać.”

Komentarze