27 września 2018

Kolejne trzy punkty dla trampkarzy

W środę swój zaległy mecz rozegrali trampkarze występujący w lidze małopolskiej, którzy w spotkaniu wyjazdowym podejmowali Górnik Wieliczka. Zawody te zakończyły się zwycięstwem młodych adeptów piłki nożnej z Brzeska, którzy zwyciężyli 2:0 odnosząc tym samym 5 zwycięstwo w sezonie. Autorami bramek zostali: Kacper Ciuruś oraz Oliwier Okas. Obecnie podopieczni trenera Radosława Jacka Mają na swoim koncie 16 punktów co pozwala im na zajęcie 2 miejsca w ligowej tabeli.

Trampkarze (Małopolska Liga Trampkarzy)
Górnik Wieliczka – AP CANPACK Okocimski Brzesko 0:2
Bramki: Kacper Ciuruś, Oliwier Okas.

Okocimski KS: Konrad Augustyn – Krystian Bielak, Hubert Smulski, Michał Wójcik, Kamil Hebda – Michał Siudut, Jan Lewandowski, Adrian Smaluch, Kacper Ciuruś, Kacper Rojkowicz, Oliwier Okas oraz Jakub Gryga, Raul Kotarba, Marcin Zagórski, Radosław Curyło.

Radosław Jacek (trener AP CANPACK Okocimski Brzesko): -„Staram się nie chwalić zespołu po zwycięstwie, ale po dzisiejszym spotkaniu wypada mi pogratulować drużynie za grę jaką zaprezentowali z Górnikiem Wieliczka. Po wyrównanej pierwszej połowie przeprowadziliśmy rzeczową rozmowę i powiedzieliśmy sobie wprost, że jako zespół nie mamy problemu tylko wyzwanie które musimy zrealizować w drugiej połowie. I od początku drugiej części meczu po prostu dążyliśmy do zwycięstwa. Cieszę się z postępu jaki zrobiła ta drużyna.”

Komentarze