8 września 2018

Po kolejne zwycięstwo

W ramach 6 kolejki IV ligi gr. wschodniej zespół CANPACK Okocimski Brzesko podejmie w meczu wyjazdowym LKS Szaflary. Początek sobotnich zawodów wyznaczono na godzinę 17:00 na stadionie przy ul. Suskiego 164b w Szaflarach. Arbitrem głównym tego spotkania zostanie Paweł Bagan z Krakowa.

LKS Szaflary podobnie jak CANPACK Okocimski Brzesko jest beniaminkiem IV ligi do której awansował z drugiego miejsca z ligi okręgowej ustępując tylko Orkanowi Szczyrzyc. Wówczas zespół trenera Grzegorza Zmudy zdołał uzbierać 69 punktów odnosząc 21 zwycięstw, 6 remisów oraz notujac 3 porażki.

W obecnych rozgrywkach drużyna zajmuje 14 miejsce mając na swoim koncie 4 punkty (1 zwyciestwo, 1 remis, 3 porażki). W ostatniej kolejce zespół doznał wysokiej porażki z Watra Białka tatrzańska ulegając aż 0:7. Wynik ten pokazuje, że zespół nie radzi sobie za równo w akcjach ofensywnych jak i w samej defensywie. Dotychczas LKS Szaflary zdobył zaledwie 3 bramki tracąc ich aż 15 co jest najgorszym wynikiem w lidze.

Ostatnie spotkania LKS Szaflary:
Watra Białka Tatrzańska – LKS Szaflary 7:0
LKS Szaflary – Poprad Muszyna 1:4
Orkan Szczyrzyc – LKS Szaflary 0:0

W obozie „Piwoszy” panuje bardzo dobra atmosfera, która jest spowodowana ostatnią wygraną nad GKS Drwinia 3:1. Niestety pod znakiem zapytania stoi występ w dzisiejszym meczu Łukasza Kuliga, który narzeka na drobny urazy mięśniowy. W dalszym ciągu uważać musi Daniel Policht, który ma na swoim koncie 3 żółte kartki.

Ostatnie spotkania CANPACK Okocimski Brzesko:
CANPACK Okocimski Brzesko – GKS Drwinia 3:1
Sandecja II Nowy Sącz – CANPACK Okocimski Brzesko 3:1
CANPACK Okocimski Brzesko – Unia Tarnów 0:1

 

Komentarze