22 lipca 2018

Klubowe Mistrzostwa Polski rocznika 2005

Mamy przyjemność poinformować, że zespół Młodzików AP CANPACK Okocimski Brzesko zakwalifikował się do ogólnopolskiego finału Klubowych Mistrzostw Polski rocznika 2005. Finał „Premier CUP 2018” rozegrany zostanie w dniach 16 – 19.08.2018 na obiekcie SMS w Łodzi przy ul. Milionowej 12.

Podopieczni trenera Marka Małysy, którzy odnieśli sukces zarówno w rozgrywkach ligowych jak i w lidze halowej staną przed kolejną szansą pokazania się z jak najlepszej strony. Tym razem rywalizacja będzie o miano mistrza Polski, która z pewnością jeszcze bardziej zmotywuję naszych zawodników do pokazania swoich umiejętności.

Turniej o Klubowe Mistrzostwa Polski „Premier CUP 2018” jest jedną z form popularyzacji piłki nożnej wśród młodzieży, formą rywalizacji startujących w nim zespołów. Natomiast głównym celem sportowym jest wyłonienie mistrza Polskim, który uzyska awans do Mistrzostw Europy „Premier CUP 2019”, które odbędą się w Niemczech w 2019 roku.

Rozgrywki na szczeblu finału krajowego prowadzone są przez organizatora turnieju przy wsparciu firmy NIKE, która jest oficjalnym sponsorem technicznym PZPN. W turnieju wezmą udział najlepsze drużyny z 16-stu wojewódzkich ZPN-ów rocznika 2005 wyłonieni w rozgrywkach krajowych w sezonie 2017/2018.

Z tej okazji zachęcamy wszystkich młodych zawodników do spróbowania swoich sił w największej Akademii Piłkarskiej w regionie, która gwarantuje rywalizację na szczeblu tarnowskim jak i małopolskim.

Komentarze