17 czerwca 2018

Rafał Policht o sobotnim meczu

Rafał Policht (trener CANPACK Okocimski): -„Chcieliśmy zakończyć sezon w dobry stylu i to się nam udało. Prosiłem zawodników żeby podeszli do tego spotkania bardzo skoncentrowani i teraz możemy się cieszymy, że cały sezon udało zakończyć się bez porażki. Sokół podszedł do meczu bardzo ambitnie, ale każda drużyna, z którym graliśmy podchodził w taki sam sposób.

Nie przegraliśmy żadnego spotkania w lidze, ale mimo to nie uważam, że był to łatwy sezon. Poczekamy, aż ktoś powtórzy ten wynik i wtedy powiem, że gra w tej lidze może być łatwa.

Przed nami tydzień roztrenowania, później mamy dwa tygodnie wolnego i w tym czasie czekają nas rozmowy z zarządem odnośnie dalszej współpracy. Potrzebujemy kilku nowych zawodników, którzy uzupełnia nam kadrę, bo obecna jest zbyt wąska co pokazały nam zakończone rozgrywki.

Mieliśmy już wstępne spotkanie z zarządem i cel jaki mamy na nowy sezon to utrzymanie się na tym szczeblu rozgrywkowym. Nikt nam nie zabroni wygrywać meczów, także będziemy się starać je wygrywać i zdobywać jak największą ilość punktów.”

Komentarze