1 czerwca 2018

Juniorzy młodsi pokonali Limanovię

Bardzo ważne zwycięstwo w kontekście utrzymania w Małopolskiej 2 Lidze Juniorów Młodszych odnieśli zawodnicy trenera Tomasza Rogóża, którzy pokonali na własnym terenie wicelidera ligi Liamnovię Limanowa 1:0. Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył grający na codzień w trampkarzach Mateusz Cięciwa.

Zawodnicy już w pierwszej połowie mogli ustalić wynik spotkania jednak w klarownych sytuacjach jakie sobie zespół wypracował zabrakło trochę skuteczności oraz szczęścia.

Oprócz Mateusza Cięciwy w drużynie juniorów młodszych zagrało również dwóch inny trampkarzy: Jakub Żurawski oraz Damian Boroń, mieli okazję zobaczyć grę na tym szczeblu rozgrywkowym.

Obecnie zespół juniorów młodszy znajduje się na czwartym miejscu w ligowej tabeli mając w swym dorobku 20 punktów (6 zwycięstw, 2 remisy, 5 porażek).

Juniorzy młodsi (Małopolska 2 Liga Juniorów Młodszych)
AP CANPACK Okocimski Brzesko – MKS Limanovia Limanowa 1:0 (0:0)
Bramka: Mateusz Cięciwa 73.

Okocimski KS: Jakub Kurek – Krzysztof Kornaś (80’ Igor Świerczek), Jakub Mendel, Jakub Olchawa, Konrad Poliszak,  – Piotr Sobaś, Mateusz Brzyk (68’ Kamil Szkaradek), Bartosz Kotra, Radosław Pietrzyk (67’ Jakub Żurawski) – Sebastian Musiał (65’ Mateusz Cięciwa), Kacper Kmiecik (74’ Damian Boroń).

Tomasz Rogóż (trener AP CANPACK Okocimski): -„Dzisiaj chyba zagraliśmy najlepszy mecz sezonu. Wielkie brawa i gratulacje dla chłopców za wykonaną prace na boisku. Bardzo dobra gra w pierwszej połowie, w której byliśmy zespołem lepszym i stworzyliśmy sobie kilka klarownych sytuacji, lecz zabrakło troszkę szczęścia i skuteczności. W drugiej połowie cofnęliśmy się i szukaliśmy szansy w kontrataku. Jedna z takich prób wykorzystał wprowadzony na boisko (trampkarz) Mateusz Cięciwa. Zdobyliśmy dzisiaj bardzo cenne 3 punkty.”