6 maja 2018

Porażka trzeciej drużyny młodzików

Zawodnicy trzeciej drużyny młodzików nie sprostali rówieśnikom UKS Fair Play, z którymi przegrali 0:3. Zespół AP CANPCK Okocimski rywalizował z bardzo wymagającym rywalem, z którym walkę podjęli dopiero w drugiej części gry. Mimo to nie udało się odwrócić losów spotkania i druga porażka w sezonie okazała się faktem. 

Młodziki (Okręgowa 2 Liga brzesko-bocheńska)
UKS Fair PLay – AP CANPACK Okocimski Brzesko 3:0

Okocimski KS: Radosław Szczygiełek; Oliwier Skórka, Igor Manelski, Nikodem Łukasik, Patryk Lasota; Jakub Oleksy, Adrian Sroga, Michał Gurgul; Jakub Kuciel oraz Jakub Szczeciński, Sebastian Olchawa, Jonasz Jakubas, Kacper Mikołajek 

Rufin Wójtowicz (trener AP CANPACK Okocimski): -”Kolejny raz silniejszy fizycznie rywal mocno nas przestraszył i w początkowej fazie meczu nie potrafiliśmy się odnaleźć. Zanim oswoiliśmy się z przeciwnikiem przegrywaliśmy już 0:2 i ciężko się podnieść w takiej sytuacji. W dalszej części meczu udało nam się wejść na odpowiedni poziom i mecz się wyrównał ale nie byliśmy w stanie poprawić wyniku. 

Na pewno to dla nas bardzo ciężka liga i musimy się przyzwyczaić do jej specyfiki, żeby móc grać na odpowiednim poziomie przez całe spotkania. Przed nami kolejne mecze i nie składamy broni, odstaniemy od przeciwników pod względem fizycznym więc musimy szukać sposobów, aby sobie z tym radzić w takcie gry i zdobywać punkty.”

Komentarze