3 maja 2018

Juniorzy starsi gromią Polan Żabno

W meczu 20. kolejki I ligi tarnowskiej juniorów starszych zespół AP CANPACK Okocimski nie dał najmniejszych szans drużynie Polanu Żabno wygrywając aż 9:2.  Bardzo dobrą skutecznością w tym spotkaniu popisał się Dawid Lizak oraz Mateusz Poradowski, którzy trzykrotnie wpisywali się na listę strzelców. Niewiele gorysz był również Radosław Pietrzyk, który zanotował dwa trafienia. Swój wkład w wynik miał również Piotr Sobaś, który zanotował jedno trafienie.

Po przeciwnej stronie do bramki Nikodema Śniega trafiali Hubert Owca oraz Maksymilian Jankowski, który pokonał naszego golkipera z rzutu karnego.

Obecnie zespół z Brzeska ma na swoim koncie 51 punktów co pozwala im na zajęcie pierwszego miejsca w ligowej tabeli.

Juniorzy starsi (I Liga tarnowska)
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Polan Żabno 9:2
Bramki:  Mateusz Poradowski, 5, 18, 60, Dawid Lizak 8, 40, 45 (k), Piotr Sobaś 55, Radosław Pietrzyk 69 (k), 77 –  Maksymilian Jankowski 59 (k), Hubert Sowa 66.

Okocimski KS: Nikodem Śnieg, Mateusz Węgrzyn, Jakub Mendel, Bartosz Kotra (65’ Mateusz Brzyk), Dariusz Salamon, Arkadiusz Goryczka (46’ Piotr Sobaś), Łukasz Kołodziej (46’ Igor Świerczek), Jakub Seidler (60’ Radosław Pietrzyk), Konrad Poliszak (46’ Krzysztof Kornaś), Dawid Lizak (46’ Sebastian Musiał), Mateusz Poradowski.

Tomasz Rogóż (trener AP CANPACK Okocimski): -„Bardzo spokojne spotkanie. Pomogli nam dziś zawodnicy z pierwszej drużyny i do przerwy mieliśmy wynik 5:0. W drugiej połowie podwyższyliśmy wynik i spokojnie kontrolowaliśmy to co dzieje się na boisku. Straciliśmy dwie bramki, przy których zabrakło koncentracji, ale całe spotkanie uważam za jak najbardziej udane.”