27 kwietnia 2018

Powrót do ligowej rzeczywistości

Po środowym zwycięstwie w finale Pucharu Polski czas na powrót do ligowej rzeczywistości, w której CANPACK Okocimski zmierzy się na własnym stadionie z Novi\Rzezawianka Rzezawa. Spotkanie rozpocznie się w sobotę 28 kwietnia o godzinie 17:00 na stadionie przy  ul. Okocimskiej 34 w Brzesku. Głównym arbitrem sobotnich zawodów będzie Michał Ślaski z Tarnowa.

Runda rewanżowa w wykonaniu zespołu z Rzezawy nie należy do zbytnio udanych. W ciągu trzech spotkań jakie udało się rozegrać drużynie Rzezawianki (dwa spotkanie przełożone na inny termin) zawodnicy zdołali uzbierać cztery punkty. W ostatniej kolejce musieli jednak uznać wyższość Sokoła Maszkienice, z którym przegrali 0:2. Nie najlepiej poszło im również spotkaniu z Olimpią Bucze, z którą zremisowali 2:2 mimo, mimo że to podopieczni trenera Sławomira Jagły prowadzili oraz grali w przewadze jednego zawodnika.

Mimo to Rzezawianka zajmuje szóste miejsce w tabli mając na swoim koncie 24 punkty (7 zwycięstw, 2 remisy oraz 6 porażek).  Duży udział w tym ma Piotr Chruściel, który jest najlepszym strzelcem zespołu majc w swoim dorobku 13 bramek. Niewiele gorszy jest Damian Żurawski, który zdobył dla swojej drużyny 8 trafień.

Ostatnie spotkania Novi/Rzezawianka Rzezawa:

Novi/Rzezawianka Rzezawa – Sokół Maszkienice 0:2
Olimpia Bucze – Novi/Rzezawianka Rzezawa 2:2
Novi/Rzezawianka Rzezawa – Strażak Mokrzyska3:1

Po środowym zwycięstwie nad Jadowniczanką Jadowniki i awansie do półfinału okręgu tarnowskiego Pucharu Polski nastroje w zespole są wyśmienite. Niestety zespół trenera Rafała Polichta musi szybko wrócić do ligowej rzeczywistości by skupić sie na swoim celu jakim jest awans do IV ligi. Obecnie z kadry nikt nie narzeka na kontuzje, a do zespołu powrócił już Dawid Lizak, który przez dłuższy czas borykał sie z urazem.

Ostatnie spotkania CANPACK Okocimski Brzesko

CANPACK Okocimski Brzesko – Jadowniczanka Jadowniki 5:0
CANPACK Okocimski Brzesko – Olimpia Bucze 5:0
Orzeł Dębno – CANPACK Okocimski Brzesko 0:3

19 kolejka ligi okręgowej:

28 kwietnia godz. 17:00 CANPACK Okocimski Brzesko – Novi/Rzezawianka Rzezawa
28 kwietnia godz. 17:00 Olimpia Bucze – Naprzód Sobolów
28 kwietnia godz. 17:00 Orzeł Dębno – Radłovia Radłów
28 kwietnia godz. 17:00 Pagen Gnojnik – Tarnavia Tarnawa
28 kwietnia godz. 17:00 Sokół Borzęcin – Sokół Maszkienice

29 kwietnia godz. 17:00 Rylovia Rylowa – Strażak Mokrzyska

3 maj godz. 16:00 Olimpia Kąty – Jadowniczanka Jadowniki

Komentarze