19 kwietnia 2018

Rafał Policht: „Jesteśmy nadal w grze”

Rafał Policht (trener Okocimski): -„ Pierwszą połowę w pełni kontrolowaliśmy, natomiast w drugiej było za dużo nonszalancji. Myśleliśmy, że przejdziemy spotkanie jak najmniejszym nakładem sił. Chłopcy mieli już w głowach sobotni mecz ligowy, dlatego tak to dziś wyglądało. Bramkę strzeliliśmy sobie praktycznie sami, a sytuacji strzeleckich mieliśmy dziś naprawdę mnóstwo. Skończyliśmy spotkanie wynikiem 2:1 i cały czas jesteśmy w grze.

Chciałem w tym meczu dać więcej pograć zawodnikom, którzy w meczach ligowych mają mniej okazji do regularnej gry. Zawodnicy Ci jeśli chcą pomóc zespołowi muszą mieć trochę rozegranych minut. Dlatego celem tego meczu było przede wszystkim dać i szansę.

Nie do końca jestem szczęśliwy, że w finale zagramy z zespołem z Jadownik, bo chwile później gramy z nimi mecz ligowy. Tak niestety się to wszystko ułożyło i nic z tym nie zrobimy. Wcześniej jednak rozegramy spotkanie ligowe, na którym się skupiamy.”