14 kwietnia 2018

Młodziki pokonują Wisłę Kraków

Bardzo dobre spotkanie rozegrali w piątek zawodnicy trenera Marka Małysy, którzy wynikiem 4:1 pokonali zespół Wisły Kraków. Bramki dla młodych „Piwoszy” zdobyli Kacper Rojkowicz, Michał Siudut oraz dwukrotnie Igor Uryga. Honorowe trafienie dla Krakowian zdobył natomiast Dawid Kutermak. Zwycięstwo pozowliło zespołowi na umocnieniu się na pozycji lidera, którzy mają obecnie 12 punktów.

Warto zaznaczyć, że młodziki AP CANPCK Okocimski są jedynym zespołem w Małopolskiej 1 Lidze Młodzików, którzy mają na swoim koncie komplet zwycięstw. Ponadto drużyna ma najlpeszy bilans bramkowy, który wynosi 12:2.

Młodziki (Małopolska 1 Liga Młodzików)
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Wisła Kraków 4:1
Bramki: Kacper Rojkowicz 12, Michał Siudut 18, Igor Uryga 42, 56 – Dawid Kutermak 48.

Okocimski KS: Jakub Lipka, Jakub Ciuruś, Igor Uryga, Michał Siudut, Kacper Rojkowicz, Szymon Mida, Marcel Kubala, Patryk Jawień, Dawid Lis, Dawid Barnaś, Wiktor Włodek, Dawid Poliszak, Mikołaj Jędrzejczyk, Konrad Augustyn.

Marek Małysa (trener AP CANPACK Okocimski): -„Od dłużsego czasu staramy sie grać w taki sposób jaki dziś pokazaliśmy. Myślę, że zawodnikom fajnie to wychodzi, trzymamy się taktycznie to co sobie zaplanujemy w szatni. Niestety bramkę straciliśmy po naszym błędzie. Musimy cały czas pracować by być w pełni skoncentrownym i nie popełniać takich błedów jak dziś. Uważam również, że przebiego meczu był pod nasze dyktando. Cały czas próbujemy grać otwartą piłkę i mam nadzieję, że następne mecze będą podobnie wyglądać.

Nie ukrywam, że od poprzedniej rundy kiedy awansowaliśmy do małopolskiej ligi trochę podpatrzyliśmy zespoły w jaki sposób grają. Staramy się wykorzystać nasze atutu w walce o punkty. Wychodzi to całkiem nieźle i miejmy nadzieję, że drużyna nie tylko z krakowskimi zespołami ale również z całą resztą będzie walczyła tak jak do tej pory.

Przed nami ciężki mecz z Tarnovią Tarnów, musimy w nim udowodnić, że drużyna jest w wysokiej formie.

Komentarze