4 kwietnia 2018

Podział punktów w meczu trampkarzy

Trampkarze AP CANPACK Okocimski Brzesko w meczu 3.kolejki Małopolskiej 2 Ligi Trampkarzy podejmowali na własnym terenie zespół Wolania Wola Rzędzińska. Spotkanie to zakończyło się wynikiem 1:1, a autorami bramek zostali Damian Boroń dla zespołu z Brzeska oraz Jakub Smoła dla ekipy z Woli Rzędzińskiej. Końcowy rezultat bardziej satysfakcjonował drużynę gości, która wyrównała wynik meczu po rzucie karnym. Niestety zawodnicy AP CANPACK Okocimski nie zdołali przechylić szali zwycięstwa na własną korzyść mimo optycznej przewagi jaką sobie wypracowali.

Trampkarze (Małopolska 2 Liga Trampkarzy)
AP CANPACK Okocimski Brzesko – Wolania Wola Rzędzińska 1:1
Bramki: Damian Boroń 39′ – Jakub Smoła 53′ (k).

Okocimski KS: Franciszek Garbień, Krystian Bielak, Bartosz Guzek, Hubert Smulski, Adrian Smaluch, Kamil Hebda, Damian Boroń, Michał Wójcik, Jakub Żurawski, Kacper Ciuruś, Mateusz Cięciwa oraz Bartłomiej Martyka, Hubert Sowa, Natan Toroń, Paweł Put, Wiktor Gnyla, Jakub Łoboda, Jan Lewandowski.

Radosław Jacek (trener CANPACK Okocimski): – „Nie cieszymy się dziś z końcowego wyniku. Pierwsza połowa była zdecydowanie pod nasze dyktando. Zagraliśmy lepszy mecz niż czwartkowe spotkanie z Wadowicami, niestety nie wykorzystaliśmy swoich sytuacji i mecz stał się nerwowy. Przeciwnik zdołał rozegrać akcję, po której sędzia dyktuje rzut karny. Później przeciwnik gra prostymi środkami po których musimy być skoncentrowani w szykach obronnych.
Druga połowa w naszym wykonaniu była zdecydowanie słabsza, ale w dalszym ciągu stwarzaliśmy sobie sytuację, które powinniśmy wykorzystać i mecz byłby do wygrania. Niestety dziś straciliśmy dwa punkt.”