22 marca 2018

Zmiany kadrowe w CANPACK Okocimski Brzesko

Przed nami start rundy rewanżowej i walka o mistrzostwo ligi okręgowej. Z tej okazji warto przedstawić kadrę zespołu seniorskiego jaką będzie dysponował trener Rafał Policht.

W przerwie zimowej doszło do sporych zmian w drużynie z Brzeska. W tym czasie do kadry „Piwoszy” dołączył bramkarz Krystian Jaszczyński, który został wypożyczony do 30 czerwca 2018 z BKS-u Bochnia. Kolejnym „nowym” zawodnikiem jest powracający do gry po półtorarocznej przerwie spowodowanej kontuzją kolana Jakub Baran.

Więcej roszad zanotowano natomiast po stronie ubytków. Aż pięciu zawodników zostało wypożyczonych do innych klubów. Wśród nich znalazła się trójka graczy, którzy na pół roku przenieśli się do Sokoła Maszkienice, a są to: Andrzej Ryglowski, Kamil Socha oraz Mateusz Stolarz. Kolejnym graczem, który opuścił brzeską drużynę jest Tomasz Jagiełka. Spędzi on najbliższe rundę na wypożyczeniu w IV-ligowym GKS-ie Drwinia. Z Okocimskiego odszedł również Szymon Kołodziej, który wiosną reprezentować będzie barwy Strażaka Mokrzyska. Definitywnie z klubem pożegnał się natomiast Łukasz Hajduga. Napastnik przeniósł się w przerwie zimowej do A-klasowej Iskry Łęki.

Komentarze