29 stycznia 2018

Wypowiedzi po sobotnim meczu sparingowym

Rafał Policht (trener CANPACK Okocimski): -Bardzo pozytywnie oceniam sobotni sparing. Założenia meczowe były takie, żeby wybiegać spotkanie, żeby grać mądrze piłką tak jak robimy to podczas treningów. Myślę, że się udało to wszystko zrealizować i mogę być zadowolony z postawy mojego zespołu. Dzisiejszy mecz traktujemy jak kolejny trening, który odbył się na dobrze przygotowanym boisku. Udało się również sprawdzić juniorów oraz nowych zawodników, którzy bardzo dobrze się zaprezentowali.

Zdobyliśmy dziś trzy bramki, a powinniśmy ich strzelić znacznie więcej. Niestety szwankuje to co w ostatniej części rundy jesiennej, czyli ostatnie podanie. Mamy więc nad czym pracować bo gdyby to było lepsze to wynik były też inny.

Wartość Kuby znamy wszyscy. Jest to bardzo dobry zawodnik i jeżeli tylko dopisze mu zdrowie, a no to liczę i taką mam nadzieję, to z pewnością nam bardzo dużo pomoże. Dlatego też dziś Kuba nie zagrał w pełnym wymiarze czasowym, bo oszczędzam jego zdrowie. Nie chciałbym, żeby przed rundą coś złego mu się przytrafiło, a sam jego występ oceniam na duży plus. Jeżeli chodzi o zawodników testowanych to uważam podobnie. Pokazali dziś zaangażowanie oraz grę kombinacyjną na dobrym poziomie. Jeśli wszystko dobrze pójdzie to będą oni dużym wzmocnieniem zespołu.

Jakub Baran (zawodnik CANPACK Okocimski): -Na dzień dzisiejszy czuje się bardzo dobrze, nie odczuwam żadnego bólu w kolanie, nawet podczas gierki czy bardziej intensywnych ćwiczeń. Jestem zadowolony z dzisiejszego meczu i z mojej gry, ale wiem, że czeka mnie jeszcze bardzo dużo pracy do tego aby moja gra była jeszcze lepsza. Ale uważam, że po tak długiej przerwie mój występ był w porządku. Cieszę się z tego, że miałem dzisiaj przyjemność wyjścia na boisko po ponad 1,5 rocznej przerwie i zagrania meczu. Jest to dla mnie duża sprawa. Cieszy strzelona bramka bo w całej przygodzie z piłką zbyt dużo ich nie było.

Komentarze