7 stycznia 2018

Akademia: Juniorzy i trampkarze rozpoczęli przygotowania

W piątkowe popołudnie do zajęć powrócili zawodnicy juniorów oraz trampkarzy, którzy rozpoczęli swoje przygotowania do rozgrywek ligowych. W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Brzesku zawodnicy obu grup przeszli testy szybkościowe przeprowadzone przez trenera Aleksandra Kozioła. Zajęcia zakończyły się wewnętrzną gierką juniorów, którzy zostali podzieleni na trzy drużyny.

Trampkarze starsi oraz młodsi od poniedziałku będą trenować trzy razy w tygodniu. Zawodnicy będą mieć do dyspozycji halę sportową oraz orlika. Oprócz trzech jednostek treningowych w planach są także zajęcia indywidualne. Ponadto zespół trampkarzy od 12 do 17 lutego będzie przebywał na obozie przygotowawczym w Dębicy. W planach jest również rozegranie kilku spotkań kontrolnych m.in z takimi rywalami jak Tarnovia Tarnów, Limanovia Limanowa, Termalica Bruk-Bet Nieciecza czy Górnik Wieliczka.

Znamy również szczegółowy plan przygotowań juniorów starszych oraz młodszych. Podopieczni trenera Tomasza Rogóża będą spotykać się trzy razy w tygodniu trenując na hali sportowej, orliku oraz siłowni. W planach jest również obóz przygotowawczy w Dębicy, na którym będą przebywać razem z zespołami trampkarzy oraz młodzików. Juniorzy mają zaplanowane także mecze sparingowe, w których zmierzą się z takimi zespołami jak: Unia Tarnów, Termalica Bruk-Bet Nieciecza, Orzeł Dębno czy Kłos Łysa Góra.

Ponadto zawodnicy Tomasza Rogóża rozgrywają swoje mecze w lidze halowej, która potrwa do 28 stycznia.

Komentarze