25 grudnia 2017

Podziękowania od zarządu Klubu CANPACK Okocimski

W imieniu zarządu, działaczy oraz trenerów pragniemy serdecznie podziękować wszystkim osobom oraz firmom, które przyczyniły się do rozwoju działalności naszego klubu oraz nowo powstałej Akademii Piłkarskiej CANPACK Okocimski Brzesko.

Chcieliśmy z tego miejsca podziękować firmie „ABC” Jacek Kofin i Andrzej Kuliński za wsparcie oraz przekazanie piórników dla zespołu skrzatów. Dla Pana Alberta Mrzygłóda za zaangażowanie oraz wsparcie w grupie żaki, dla Pana Marcina Wiśniowskiego za wsparcie i zaangażowanie w grupie skrzatów. Podziękowania należą się również wszystkim rodzicom za całoroczną pomoc w działalność klubu.

Dziękujemy również Kibicom, którzy przyczynili się do ufundowania pamiątkowych gadżetów, które były rozdane podczas oficjalnego otwarcia Akademii Piłkarskiej. Ponadto dziękujemy naszym sponsorom, firmom: CANPACK, Browar Okocim, Gmina Brzesko, Fundacja CANPACK, Mascort-opakowania, BZK, MPEC, Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Brzesku, Studio Masters, AJ Izoterm, Jawor, Hotel August, Stacja Paliw „Jaga”, Mimek, Jacek Sala Invesa, Fabdruk, Code&Pixel, Rehabest za wsparcie jakiego udzielili nam w roku 2017.

Komentarze