29 listopada 2017

10 pytań do Tomasza Grzyba

Przepytujemy zawodników CANPACK Okocimski Brzesko. Pierwszym zawodnikiem, którego wzięliśmy pod lupę jest Tomasz Grzyb, który udzielił odpowiedzi na dziesięć pytań. Wkrótce na łamach naszego serwisu pojawią się kolejni zawodnicy, których „wywołamy do tablicy”.

1. Który, mecz w barwach CANPACK Okocimski najbardziej utkwił Ci w pamięci?
– Mecz w Małopolskiej Lidze Juniorów, w którym graliśmy z Cracovią Kraków. Udało mi się wtedy strzelić zwycięską bramkę na 1:0.
2. Najlepszy sezon w dotychczasowej karierze?
– Patrząc na statystyki bramek i asyst to uważam, że forma jest stabilna i na dobrym poziomie od kilku lat. Myślę, że jeszcze przyjdzie taki sezon, po którym będę mógł stwierdzić, że był najlepszy.
3. Z którym trenerem najlepiej Ci się współpracowało?
– Było ich sporo, ale zawsze od każdego wynosiłem cenne lekcję gry. Jednak patrząc z perspektywy czasu to najlepiej pracowało mi się z Arkadiuszem Śliwą w Pagenie Gnojnik.
4. Jak oceniasz szanse zespołu na awans do IV ligi?
– Patrząc na dotychczasowe wyniki naszego zespołu oraz na potencjał jaki mamy to jestem pełen optymizmu, że awansujemy na wyższy szczebel rozgrywkowy.
5. Co byś zmienił w swojej karierze?
– Nie oszukujmy się, karierą można nazwać jak się gra w Premier League. Dla mnie piłka nożna jest od zawsze, od podstawówki aż po dzień dzisiejszy i staram się zawsze dawać z siebie wszystko.
6. W którym klubie chciałbyś zagrać najbardziej?
– Może w Tottenham Hotspur? Myślę, że fajnie byłoby zakończyć moją przygodę z piłką w LKS Poręba Spytkowska.
7. Dlaczego piłka nożna?
– Myślę, że dzięki mojemu tacie, który zaraził mnie piłką od małego. Zawoził mnie na treningi, finansował sprzęt i do dnia dzisiejszego jeździ na każde spotkanie jakie gram. Z tego miejsca chciałem go pozdrowić i podziękować za wszystko!
8. Piłkarz, na którym się wzorowałeś?
– Było ich kilku, więc ciężko stwierdzić, który był dla mnie wzorcem. Za moich czasów była generacja piłkarzy, którzy dziś są ikonami futbolu.
9. Zawodnik, z którym najlepiej Ci się gra/ grało?
– Jarosław Ulas, znamy się jak łyse konie.
10. Pasja poza piłką nożną?
– Opera, walki kogutów i szachy. A tak na poważnie to jest ich kilka i dużo byłoby do pisania.

Komentarze