9 listopada 2017

Odrabiamy zaległości

Zespół CANPACK Okocimski już w najbliższą sobotę rozegra zaległe spotkanie 7. kolejki ligi okręgowej, w której zmierzy się z ekipą Naprzodu Sobolów. Początek spotkania wyznaczona na godzinę 13:00 na stadionie miejskim w Brzesku. Pierwotnie mecz miał odbyć się 23 września, lecz z powodu złego stanu boiska spotkanie zostało odwołane. Ponadto zarząd klubu informuje, że wstęp na to spotkanie będzie darmowe.

Obecne rozgrywki V-ligowe nie należą do zbytnio udanych dla zespołu z Sobolowa. W 12 spotkaniach podopieczni Stanisława Jachyma zdołali uzbierać raptem 7 punktów (1 zwycięstwo, 4 remisy, 7 porażek) co pozwala im na zajęcie 13 miejsca w tabeli. W ubiegłej kolejce Naprzód sprawił nie lada niespodziankę, pokonując wyżej notowanego Sokoła Maszkienice 3:1. Mimo, wysokiej wygranej zespół posiada największy bagaż straconych bramek, który wynosi aż 58. Nie najlepiej wygląda również siła ofensywna zawodników, którzy do tej pory zdołali strzelić 14 goli. Najwięcej z nich ma na swoim koncie Grzegorz Solecki, autor pięciu bramek.

Ostatnie spotkania Naprzodu Sobolów:
Naprzód Sobolów – Sokół Maszkienice 3:1
Strażak Mokrzyska – Naprzód Sobolów 12:1
Naprzód Sobolów – Tarnavia Tarnawa 3:3

Spotkanie z Sobolowem będzie dla „Piwoszy” ostatnim meczem przed własną publicznością w rundzie jesiennej. Dlatego też zespół będzie chciał godnie pożegnać się z kibicami, kończąc sobotnie spotkanie z kompletem punktów. Przypomnijmy, że w poprzedniej kolejce CANPACK Okocimski pewnie pokonał Sokoła Borzęcin wynikiem 3:0. Ponadto przed zespołem Rafała Polichta do rozegrania jeszcze jeden zaległy mecz, w którym zmierzą się z Sokołem Maszkienice.

Ostatnie spotkania CANPACK Okocimski KS Brzesko:
CANPACK Okocimski KS Brzesko – Sokół Borzecin 3:0
CANPACK Okocimski KS Brzesko – Strażak Mokrzyska 3:0
Tarnavia Tarnawa – CANPACK Okocimski KS Brzesko 4:5

Komentarze