4 listopada 2017

Akademia: Juniorzy starsi pewnie pokonują Tarnovię Tarnów

Bardzo dobry wyniki zanotowali juniorzy starsi, którzy w ramach 15. kolejki pewnie pokonali zespół Tarnovii Tarnów 4:1. Bramki w meczu zdobyli: Filip Ząbkowski, Mateusz Poradowski, Dawid Lizak oraz Piotr Sobaś. Sobotnie spotkanie idealnie ułożyło się dla gości z Brzeska, którzy już w 4 minucie objęli prowadzenie w meczu. Mimo klarownych sytuacji jakie stworzyły sobie oba zespoły wynik uległ zmianie dopiero w końcówce spotkania. Wtedy jednak do siatki najczęściej trafiali „Piwosze” którzy jeszcze trzykrotnie pokonali bramkarza Tarnovii.

Zawodnicy AP CANPACK Okocimski KS Brzesko dzięki sobotniemu zwycięstwu umocnili się na pierwszym miejscu w tabeli mając na swoim koncie 36 punktów. Zespół Tomasza Rogóża ma jednak jeszcze jedno spotkanie do rozegrania, a jego rywalem będzie ekipa z Woli Rzędzińskiej.

Juniorzy starsi (I Liga tarnowska)
Tarnovia Tarnów – AP CANPAK Okocimski KS Brzesko 1:4
Bramki: Bartosz Podlasiwicz – Filip Ząbkowski, Mateusz Poradowski, Dawid Lizak, Piotr Sobaś.

Okocimski KS: Tomasz Jagiełka – Mateusz Czyż, Filip Ząbkowski, Jakub Mendel, Wojciech Fidelus, Bartosz Kotra, Mateusz Brzyk, Dawid Lizak, Radosław Pietrzyk, Łukasz Kołodziej, Mateusz Poradowski oraz Krzysztof Kornaś, Kacper Kmiecik, Jakub Seidler, Sebastian Musiał, Piotr Sobaś, Jakub Olchawa.

Tomasz Rogóż (trener CANPACK Okocimski): -Uważam, że drużyna Tarnovii była dotychczas naszym najtrudniejszy przeciwnik z jakim przyszło nam grać. Tym większe brawa dla chłopców, że potrafili wygrać na bardzo trudnym terenie w Tarnowie. Mecz bardzo dobrze rozpoczęliśmy bo już w 4 min. prowadziliśmy po bramce Filipa Ząbkowskiego, wynik ten utrzymywał się aż do 80 min, mimo kilku dobrych sytuacji do zdobycie bramki przez obydwie drużyny. Końcowe 10 minut plus doliczony czas należał już do nas, kiedy to strzeliliśmy trzy bramki po ładnych akcjach, gospodarze zdążyli odpowiedzieli tylko jednym trafieniem.