22 października 2017

Akademia: Awans juniorów młodszych!

W meczu na szczycie w I lidze tarnowskiej juniorów młodszych zespół AP CANPACK Okocimskiego pokonał Trzcianę 2000 4:1 zapewniając sobie tym samym awans do II ligi Małopolskiej Juniorów Młodszych. Autorami bramek zostali: Krzysztof Kornaś, Wojciech Fidelus oraz Radosław Pietrzyk, który zanotował dwa trafienia.
Początek spotkania nie zapowiadał jednak tak wysokiego wyniku dla zespołu „Piwoszy”. Podopieczni Tomasza Rogóża zaczęli spotkanie trochę rozkojarzeni co wykorzystali zawodnicy Trzciany strzelając bramkę po stałym fragmencie gry otwierając tym samym wynik meczu. Strata bramki musiała podziałać na zawodników z Brzeska, gdyż coraz częściej zaczęli dochodzi do sytuacji strzeleckich. Po jednej z nich udało doprowadzić się do remisu, a sygnał do jeszcze większych ataków dał Radosław Pietrzyk, który wyrównał wynik spotkania. Początek drugiej połowy idealnie ułożył się dla zawodników AP CANPACK Okocimskiego, którzy pewnie wykorzystali rzut karny podwyższając wynik spotkania na 2:1. Mimo optycznej przewagi zawodnicy przez dłuższy czas nie potrafili podwyższyć wyniku i niekiedy sami znajdowali się w dużych opałach, z których na szczęście udało się wyjść obronną ręką. Dwie strzelone bramki ustawiły jednak wynik spotkania i to zawodnicy Tomasza Rogóża mogli cieszyć się z awansu.

Juniorzy młodsi (I Liga tarnowska)
Trzciana 2000 – AP CANPACK Okocimski KS Brzesko 0:4
Bramki: Jakub Pasionek 13 – Radosław Pietrzyk 25, 43 (k), Krzysztof Kornaś 62, Wojciech Fidelus 67.

Okocimski KS: Mikołaj Uryga – Jakub Olchawa, Mateusz Brzyk (78’ Kamil Kociołek), Wojciech Fidelus, Kacper Kmieck, Krzysztof Kornaś (75’ Bartłomiej Sławek), Bartosz Kotra, Jakub Mendel, Sebastian Musiał (63’ Piotr Sobaś), Radosław Pietrzyk (78’ Kacper Zelek), Konrad Poliszak (70’ Igor Świerczek).

Komentarze