21 października 2017

Akademia: Remis drugiej drużyny młodzików /FOTO/

Podziałem punktów zakończyło się spotkanie drugiej drużyny młodzików, która zremisowała z MUKS TAP Tarnów 1:1. Jedynego gola dla drużyny Marka Małysy zdobył w drugiej połowie Dawid Poliszak. Spotkanie mogło jednak zakończyć się wygraną młodych „Piwoszy”, którzy dominowali na boisku, byli częściej w posiadaniu piłki oraz stwarzali sobie więcej sytuacji podbramkowych. Niestety skuteczna obrona gości z Tarnowa spowodowała iż spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Zawodnicy AP CANPACK Okocimskiego mimo straty punktów utrzymali trzecią pozycję w tabeli mając na swoim koncie 24 punkty.

Druga drużyna młodzików remisuje z rówieśnikami z Tarnowa 1:1. Fot. Dawid Zachara
Druga drużyna młodzików remisuje z rówieśnikami z Tarnowa 1:1. Fot. Dawid Zachara

Młodziki (I Liga tarnowska)
AP CANPACK Okocimski KS Brzesko – MUKS TAP Tarnów 1:1
Bramka dla Okocimskiego: Dawid Poliszak.

Okocimski KS: Kacper Pasula – Bartosz Babicz, Kamil Marecik, Szymon Kozieł, Dawid Poliszak, Mateusz Dziadowiec, Sebastian Wielgosz, Jakub Gicala, Wiktor Włodek oraz Krystian Król, Brunon Turlej, Wiktor Piwowarski, Kamil Płoński, Mateusz Mendelowski, Kacper Janusz.

Marek Małysa: – Na pewno szkoda straconych punktów. Rozkojarzenie i końcówka sezonu dała się nam dziś we znaki. Mimo to stworzyliśmy kilka fajnych akcji, których niestety nie udało się wykorzystać. Później po naszym błędzie tracimy bramkę z rzutu wolnego i musimy gonić wynik. Ciężkie spotkanie i gra która nie wyglądała tak jak powinna wyglądać. W drugiej odsłonie walczyliśmy i stwarzaliśmy sobie sytuacje, po których powinny paść przynajmniej dwie bramki.

Fotoreportaż z meczu AP CANPACK Okocimski KS Brzesko – MUKS TAP Tarnów

[Best_Wordpress_Gallery id=”134″ gal_title=”21.09.2016: Trening Orlików”]

Komentarze