12 października 2017

Akademia: Młodziki III pewnie pokonują Orła Dębno /FOTO/

Coraz lepsze wyniki osiąga trzecia drużyna młodzików rywalizująca w II lidze brzeskiej. W meczu 6. kolejki podopieczni Rufina Wójtowicza pewnie pokonali Orła Dębno 3:0. Bramki padały dopiero w drugiej części gry, a ich autorami zostali: Jakub Oleksy, Sebastian Olchawa oraz Miłosz Chomiak. Czwartkowe zwycięstwo pozwoliło awansować zawodnikom AP CANPACK Okocimskiego na czwarte miejsce w tabeli. Młodziki III mają na swoim koncie 9 punktów.

Kolejne cenne zwycięstwo odnieśli młodziki III. Fot. Dawid Zachara.

Młodziki (II Liga Brzesko)
Orzeł Dębno – AP CANPACK Okocimski KS Brzesko 0:3
Bramki: Jakub Oleksy, Sebastian Olchawa, Miłosz Chomiak.

Okocimski KS: Radosław Szczygiełek – Miłosz Chomiak, Igor Manelski, Nikodem Łukasik, Oliwier Skórka – Jakub Oleksy, Adrian Sroga, Kacper Zachara – Jakub Kuciel oraz Kacper Janusz, Jacek Zasadni, Jakub Handzlik, Sebastian Olchawa, Jakub Szczeciński, Nikodem Skórnóg.

Rufin Wójtowicz (trener Okocimskiego): – Trafiliśmy na rywala, który zdecydowanie przewyższał nas fizycznie i w pierwszej połowie mieliśmy z tym spory problem. Chłopcy trochę przestraszyli się przeciwnika i mieliśmy kłopoty żeby stworzyć jakieś okazje strzeleckie. Po przerwie nasza gra wyglądała już całkiem dobrze, lepiej wymienialiśmy podania i dochodziliśmy do dobrych okazji. W ostatnich 15 minutach udało się udokumentować tę przewagę bramkami i to na pewno powód do zadowolenia. Trzeba też pochwalić chłopaków za trzecią bramkę, udało nam się wymienić kilka podań z pierwszej piłki i wyprowadzić napastnika sam na sam z bramkarzem i właśnie do takiej gry chcemy dążyć.