8 października 2017

Akademia: Juniorzy starsi z kolejną wygraną

Kolejne wysokie zwycięstwo zanotowali juniorzy starsi, którzy pokonali Szreniawę Nowy Wiśnicz 5:0. Bardzo dobrą skutecznością popisał się Mateusz Poradowski, który zdobył trzy gole. Po jednym trafieniu dołożyli Wojciech Fidelus oraz Filip Ząbkowski. Było to czwarte zwycięstwo zawodników Tomasza Rogóża, którzy po 9. kolejkach zajmują trzecie miejsce w tabeli, tracąc do liderującej Tarnovii zaledwie trzy punkty. Warto dodać, że zespół AP CANPACK Okocimskiego ma rozegrane dwa spotkania mniej niż drużyny z Tarnowa. Nieźle wygląda również bilans bramkowy juniorów starszych, który wynosi 46:11 i jest jednym z najlepszych wyników w lidze.

Juniorzy Starsi (I Liga tarnowska)
WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz – AP CANPACK Okocimski KS Brzesko 0:5
Bramki: Mateusz Poradowski x3, Wojciech Fidelus, Filip Ząbkowski.

Okocimski KS: Nikodem Śnieg – Dariusz Salamon, Jakub Mendel, Mateusz Czyż, Wojciech Fidelus, Jakub Seidler, Wiktor Zelek, Mateusz Brzyk, Filip Ząbkowski, Mateusz Poradowski, Kacper Kmiecik oraz Tomasz Jagiełka, Bartosz Kotra, Konrad Poliszak, Sebastian Musiał, Piotr Sobaś, Krzysztof Kornaś.

Tomasz Rogóż (trener juniorów starszych): – Kolejny mecz, w którym jesteśmy drużyną dominującą. Było to również spotkanie z tych do jednej bramki i kwestią czasu oraz skuteczności było w jakim rozmiarze wygramy to spotkanie. Jestem zadowolony z chłopaków z ich podejścia do meczu i zaangażowania, bo nie pozwoliliśmy przeciwnikom na zbyt wiele, a sami stworzyliśmy sobie dużo sytuacji do zdobycia gola. Mały minus, że dzisiaj z tych licznych sytuacji wykorzystaliśmy pięć, a powinniśmy więcej.

Komentarze