17 września 2017

Trenerzy o sobotnim spotkaniu

Sławomir Jagła (Novi/Rzezawianka): -Myślałem, że to będzie całkiem inaczej wyglądało. Miał to być inny mecz, chłopaki mieli być bardziej skoncentrowani. Niestety kilka naszych błędów w obronie zostało bezlitośnie wykorzystane i od tego zaczął się nasz problem. Mecz minął, trzeba żyć kolejnymi spotkaniami i walczyć o kolejne punkty.

Ostatnio naszą bolączka jest to że tracimy szybko bramki, nie wiem czym to jest spowodowane. Wydawało się, że wszystko jest fajnie poukładane, a jednak rzeczywistość była trochę brutalna. My jeszcze się uczymy tej klasy rozgrywkowej. Potrzebujemy czasu żeby przystosować się do tego poziomu rozgrywek. Mam nadzieję, że zespół Okocimskiego awansuje i będą równie dobrze walczyć dalej.

rr-sj

Rafał Policht (CANPACK Okocimski): -Jestem zadowolony z postawy zespołu, graliśmy dziś konsekwentnie i to co gramy na treningach. Myślę, że kibice mogą być zadowoleni nie tylko z wyniku, bo wynik jest konsekwencją dobrej gry, ale również z tego że zagraliśmy kolejny mecz na zero z tyłu. Z przodu mieliśmy jakość, którą mamy, lecz w poprzednich meczach nie pokazywaliśmy ją w stu procentach. Wiedzieliśmy, że z kolejnym meczem będzie co raz lepiej. Uważaliśmy, że to będzie trudny mecz i potrzebna będzie koncentracja. Po ubiegłotygodniowym zwycięstwie nad Maszkienicami zespół z Rzezawy miał prawo myśleć o dobrym wyniku. Od początku dobrze weszliśmy w to spotkanie i trzymaliśmy to do końca. Uważam, że byliśmy dziś zdecydowanie lepsi.

Nie patrzymy na tabele. Spójrzmy na nią w czerwcu bo zagraliśmy dopiero sześć spotkań, a przed nami jeszcze 20 do rozegrania. To jest mnóstwo punktów i dużo rzeczy może się wydarzyć po drodze. Pokora, róbmy swoje, trzymajmy jakość i idziemy dalej.

Chciałem Tomkowi dać poczuć boisko, jest drugim bramkarzem, dobrze spisuje się na treningach. Wynik był już bezpieczny więc uważam, że takie wejście daje mu więcej motywacji do dalszej pracy. Mamy dwóch równorzędnych bramkarzy, w każdej chwili może się coś wydarzyć i każdy z nich musi być zawsze gotów do gry.

Komentarze