16 września 2017

Akademia: Trampkarze młodsi z kolejnym zwycięstwem.

Kolejne ważne zwycięstwo odnieśli trampkarze młodsi (rocznik 2004), którzy pokonali zespół Pcimianki Pcim 4:2. Autorami bramek byli: Jakub Gryga, Adrian Smaluch oraz dwukrotnie Kacper Ciuruś. Sobotnia wygrana była drugim zwycięstwem z rzędu zespołu Sławomira Rydza, który rywalizuje w Małopolskiej Lidze Trampkarzy Młodszych. Warto dodać, że wynik dzisiejszego meczu mógł być zdecydowanie wyższy, lecz zawodnikom CANPACK Okocimskiego zabrakło trochę szczęścia jak i precyzji.

Pewne zwycięstwo trampkarzy młodszych z Pcimianką Pcim 4:2. Foto Dawid Zachara.
Pewne zwycięstwo trampkarzy młodszych z Pcimianką Pcim 4:2. Foto Dawid Zachara.

AP CANPACK Okocimski KS Brzesko – Pcimianka Pcim 4:2
Bramki: Kacper Ciuruś x2, Jakub Gryga, Adrian Smaluch.

Okocimski KS: Franciszek Garbień, Krystian Bielak, Kacper Gumularz, Jakub Łoboda, Radosław Curyło, Hubert Smulski, Adrian Smaluch, Kacper Ciuruś, Jakub Gryga, Kamil Hebda, Hubert Sowa oraz Michał Wójcik, Patryk Matug, Paweł Put, Jan Lewandowski, Eryk Kądziołka, Kacper Klimek.

Sławomir Rydz (trener trampkarzy młodszych AP CANPACK Okocimski KS): -Zdecydowanie lepiej zagraliśmy drugą część spotkania. Nie wiem czy moje podpowiedzi pomogły, czy chłopcy sami zrozumieli, że potrafią grać w piłkę o wiele lepiej. W drugiej połowie zagraliśmy to co chcieliśmy pokazać. Przed nami jeszcze sporo pracy, ale z meczu na mecz powinno być co raz lepiej.

Na początku sezonu zapłaciliśmy przysłowiowe frycowe. Nie wydaje mi się żebyśmy powtórzyli taki mecz jak z Wisłą. Dla nas gra w Małopolskiej Lidze Trampkarzy to duży przeskok fizyczny jak i taktyczny. Wisła pokazała mam dużą kulturę gry czego my cały czas się uczymy. Jestem przekonany, że nasi zawodnicy szybko im w tym dorównają.

Michał Wójcik (zawodnik trampkarzy młodszych AP CANPACK Okocimski): -Dzisiejsze spotkanie było bardzo ważne dla nas. Dobrze przygotowana murawa pozwoliła na rozegranie dobrego meczu. Przychodząc do AP CANPACK Okocimskiego zastałem bardzo dobre warunki. Widać, że klub funkcjonuje w sposób profesjonalny i my jako młodzi zawodnicy możemy skupić się wyłącznie na treningu, dzięki czemu możemy podnosić swoje umiejętności.

[Best_Wordpress_Gallery id=”108″ gal_title=”16.09.2017 Trampkarze młodsi – Pcimianka Pcim”]

Komentarze