13 września 2017

Akademia: Trampkarze starsi z kompletem zwycięstw /FOTO/

Kolejne trzy punkty wywalczyli trampkarze starsi, którzy pokonali na własnym terenie zawodników Unii Tarnów 5:1. Autorami bramek w tym spotkaniu byli: Kacper Ciuruś, Hubert Sowa oraz Mateusz Cięciwa, który zakończył spotkanie strzelając hat-tricka. Była to już piąta wygrana z rzędu podopiecznych trenera Radosława Jacka. Warto dodać, że zawodnicy AP CANPACK Okocimskiego mają na swoim koncie komplet zwycięstw, a do tej pory stracili zaledwie dwie bramki, co daje im najlepszy wynik w swojej lidze.

Trampkarze starsi odnieśli piąte zwycięstwo z rzędu. Fot. Dawid Zachara.

Juniorzy starsi (I Liga tarnowska)
AP CANPACK Okcimski KS Brzesko – Unia Tarnów 5:1
Bramki dla Okocimskiego: Mateusz Cięciwa 7, 40, 50, Kacper Ciuruś 70, Huber Sowa 70.

Okocimski KS: Bartłomiej Martyka – Wiktor Gnyla, Bartosz Guzek, Radosław Curyło, Hubert Smulski, Kamil Hebda, Damian Boroń, Kacper Ciuruś, Adrian Smaluch, Michał Wójcik, Mateusz Cięciwa oraz Franciszek Garbień, Jakub Łoboda, Jan Lewandowski, Hubert Sowa, Paweł Put.

Radosław Jacek (CANPACK Okocimski KS): – Można powiedzieć, że przyszło nam zagrać po raz pierwszy z mocniejszym przeciwnikiem od początku sezonu. Próbujemy rozgrywać piłkę od tyłu, jeżeli przeciwnik będzie dobrze zorganizowany, to chłopcy muszą się przestawić na grę na wyższym poziomie i mądrze ją rozgrywać. W pierwszej połowie ten element gry trochę szwankował. Chcieliśmy rozgrywać piłkę, ale nie było żadnej rotacji na pozycjach, brakowało przejścia z obrony do ataku, by móc w ten sposób bardziej pograć piłką po ziemi.

Powiedziałem chłopakom w przerwie, że przeciwnik fizycznie będzie co raz gorzej wyglądał, dlatego miałem pretensję o straconą bramkę. Uważam, że piłkarsko byliśmy lepszym zespołem dlatego taka przypadkowo stracona bramka przy naszym braku skuteczności mogła wnieść nerwowość w nasze poczynania. Nie mogliśmy już po przerwie stracić kolejnej bramki by móc spokojnie kontrolować spotkanie. Później zaczęliśmy grać swoją piłkę taką jaką graliśmy w pierwszych meczach.

[Best_Wordpress_Gallery id=”107″ gal_title=”13.09.2017 Trampkarze Starsi – Unia Tarnów”]