25 sierpnia 2017

Przerwać czarną serię meczów z Olimpią Kąty

Już w najbliższą niedzielę 27 sierpnia w meczu 3. kolejki ligi okręgowej zespół Rafała Polichta zmierzy się w wyjazdowym pojedynku z Olimpią Kąty. Początek spotkania wyznaczono na godzinę 18:00 w Kątach.

Olimpia Kąty mówiąc delikatnie nie należy do ulubionych drużyn CANPACK Okocimskiego Brzesko. W ostatnim czasie „Piwosze” mierzyli się z „Olimpijczykami” aż czterokrotnie, jednak ani razu nie zdołali przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę.

Po 2 kolejkach ekipa z Kątów jest jedynym zespołem, który ma na swoim koncie komplet punktów, co naturalnie pozwala jej zajmować pierwsze miejsce w tabeli. W swoim pierwszym spotkaniu Olimpia wygrała z Orłem Dębno 2:0. Tydzień później trzy punkty zainkasowała dzięki wygranej z Olimpią Bucze, którą pokonała 2:1. Zespół Stanisława Filasa (zastąpił w lecie dotychczasowego trenera Andrzeja Maciasia) walczy również w rozgrywkach okręgowego Pucharu Polski. W II rundzie pewnie pokonał lokalnego rywala z Iwkowej 5:1. Warto zaznaczyć, że w tym spotkaniu szczególną skutecznością popisał się Damian Cebula, który zdobył aż cztery bramki.

Ostatnie spotkania Olimpii Kąty:
Liga: Olimpia Kąty – Orzeł Dębno 2:0
Liga: Olimpia Bucze – Olimpia Kąty 1:2
PP: Iva Iwkowa – Olimpia Kąty 1:5

Zawodnicy CANPACK Okocimskiego Brzesko staną przed kolejną szansą zdobycie kompletu punktów w nowym sezonie. Niedzielne spotkanie będzie również okazją do przerwania czarnej serii spotkań bez zwycięstwa nad ekipą z Kątów. W ostatnim meczu obu zespołów padł wynik remisowy 1:1, a autorami bramek zostali Dawid Lizak oraz Damian Cebula.

3. kolejka:
26 sierpnia godz. 17:00 Rylovia Rylowa – Radłovia Radłów
26 sierpnia godz. 17:00 Pagen Gnojnik – Naprzód Sobolów
26 sierpnia godz. 17:30 Orzeł Dębno – Olimpia Bucze
26 sierpnia godz. 17:00 Jadowniczanka Jadowniki – Sokół Borzęcin

27 sierpnia godz. 17:00 Strażak Mokrzyska – Rzezawianka Rzezawa
27 sierpnia godz. 17:00 Sokół Maszkienice – Tarnavia Tarnawa
27 sierpnia godz. 18:00 Olimpia Kąty – CANPACK Okocimski KS Brzesko

Komentarze