31 maja 2017

Dzień Dziecka 2017

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Impreza dla najmłodszych odbędzie się 3 czerwca 2017 (sobota) na terenie stadionu piłkarskiego OKS przy ul. Okocimskiej 34. W tym roku zabawa trwać będzie od 10.00 do 17.00, mnóstwo atrakcji przygotowanych przez organizatorów sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie.

W planie pikniku znalazły się, między innymi: turniej piłki nożnej BRZESKO CUP 2017, dmuchane zjeżdżalnie, fotobudka, foot darts, angielski dla dzieci, fitness dla maluchów i rodziców, symulatory gry, malowanie twarzy, afrykańskie warkoczyki, pokaz samochodów rajdowych VW, samochody strażackie, radiowozy i motocykle policyjne, motocykle z grupy HDK, zabawy i konkursy z nagrodami oraz wiele innych. Szczegółowy program pikniku znajduje się na plakacie.

Organizatorzy uprzejmie proszą wszystkich Gości o pozostawienie samochodów w domu i przybycie na piechotę. W tym dniu będzie zmiana w organizacji ruchu na ul. Okocimskiej. Na odcinku drogi od skrzyżowania z ul. Świerkową ruch będzie odbywał się tylko w jednym kierunku do skrzyżowania z ul. Browarną (na wysokości Sanepidu).

Organizatorami pikniku są: Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzesku, Urząd Miejski, Okocimski Klub Sportowy, KPP Straży Pożarnej w Brzesku oraz KP Policji w Brzesku. Za pomoc i udzielone wsparcie organizatorzy pikniku dziękują wszystkim, którzy okazali dzieciom dobre serce.

null
null

Komentarze