14 kwietnia 2017

W Wielką Sobotę z Dunajcem Mikołajowice

W Wielką Sobotę przyjdzie zmierzyć się zawodnikom Okocimskiego Brzesko z drużyną Dunajca Mikołajowice. Początek spotkania wyznaczono na godzinę 14:00 na stadionie przy ul. Okocimskiej 34 w Brzesku.

dmo1
Ekipa z Mikołajowic nie radzi sobie zbytnio dobrze w ligowych poczynaniach. Do tej pory zespół Marcina Gajdury uzbierał na swoim koncie zaledwie 9 punktów co daj im  13 miejsce w tabeli. Na 16 rozegranych kolejek drużyna Dunajca zdołała wygrać zaledwie dwa spotkania, odniosła również trzy remisy i aż jedenaście razy musiała uznać wyższość rywali.

W ostatniej kolejce zespół z Mikołajowic mimo zaciętego pojedynku nie sprostali ekipie z Rylowej, z którą przegrali 3:4. Dwie bramki w tym spotkaniu strzelił Daniel Brożek oraz Piotr Bibro.

Ostatnie spotkania Dunajca Mikołajowice:
Dunajec Mikołajowice – Rylovia Rylowa 3:4
Olimpia Bucze – Dunajec Mikołajowice 2:1
Dunajec Mikołajowice – Strażak Mokrzyska 0:3

Na przeciwnym biegunie znajduje się zespół Okocimskiego, który plasuje się na trzecim miejscu z dorobkiem 27 punktów.  Podopieczni Marcina Manelskiego będą mieć kolejną szansę na zdobycie kompletu punktów przed własną publicznością. Niestety w spotkaniu z Dunajcem szkoleniowiec nie będzie mógł skorzystać z usług Jarosława Święcha, który pauzuje za nadmiar żółtych kartek.

Ostatnie spotkania Okocimskiego KS Brzesko:
Okocimski KS Brzesko – Olimpia Bucze 1:1
Olimpia Kąty – Okocimski KS Brzesko 1:1
Okocimski KS Brzesko – Dunajec Zakliczyn 4:3

Komentarze