20 marca 2017

Marcin Manelski: "Będziemy mieć okazję do rewanżu…"

Marcin Manelski (Okocimski KS): – Będziemy mieć okazję do rewanżu w lidze. Myślę, że nie popełnimy takich błędów jak w niedzielnym meczu i  będzie zupełnie inny wynik. Jeżeli chodzi o sam mecz to najbardziej boli fakt, że tracimy bardzo łatwo bramki. Później musimy rozgrywać ładne akcje żeby dojść do sytuacji, których i tak nie wykorzystujemy. Niestety za błędy trzeba płacić i szkoda że w Pucharze Polski nie gramy dalej.
O wyniku meczu mogły również zadecydować warunki atmosferyczne jak i boiskowe. Przeciwnikowi zdecydowanie łatwiej grało się z wiatrem. Grali długimi piłkami co sprawiało nam nie lada problem. Po przerwie grało nam się zdecydowanie lepiej, przewaga była po naszej stronie, lecz błędy jakie popełniliśmy był konsekwencją przegranego meczu. Są i pozytywy z tego spotkania, wiemy nad czym mamy pracować i myślę że w lidze będzie to znacznie lepiej wyglądało. Tym bardziej, że po kontuzjach będą wracać do nas zawodnicy. Prawdopodobnie przyjdzie jeszcze jeden nowy zawodnik co sprawi że ta kadra będzie całkiem ciekawa.

Co do nowych zawodników to Pavloł Starosta ma fajny charakter dostał ode mnie szanse, ale widać było spięcie w jego grze. Zawodnik był trochę zmęczony. Na początku pokazał nam się na świeżości i całkiem fajnie to wyglądało. Jestem przekonany, że Paweł nam pomoże ja jestem zadowolony z jego występu mimo iż popełnił parę błędów. Jeśli chodzi natomiast o Radka to spokojnie potrzebuje trochę czasu. Widać, że jeszcze jest po kontuzji i jeszcze nie jest w takiej dyspozycji jaką prezentował jako zawodnik pierwszo czy drugoligowy. Na pewno Radek będzie dużym wzmocnieniem  naszego zespołu.

Komentarze