1 października 2016

Relacja z II rundy Ligi Orlików (FOTO)

W miniony czwartek 29 września na boisku treningowym Okocimskiego Klubu Sportowego w Brzesku odbyła się II runda Ligi Orlików TOZPN (roczniki 2006-07). W turnieju oprócz zespołu gospodarzy wzięły udział także dwie drużyny AP Champions Brzesko. Do Brzeska nie przyjechali zawodnicy szkółki Zostań Piłkarzem.

orliki_1617_1
Stoją od lewej: Filip Muller, Igor Manelski, Jakub Szczeciński, trener Radosław Jacek, Patryk Lasota, Oliwer Skórka, Jakub Oleksy, Kacper Mikołajek.
W dolnym rzędzie od lewej: Łukasz Skoczek, Kacper Zachara, Jacek Zasadni, Michał Płachta, Łukasz Ryglowski.

Wyniki:
Okocimski – AP Brzesko 2006 1:2
AP Brzesko 2006 – AP Brzesko 2007 5:1
Okocimski – AP Brzesko 2007 5:2

Tabela:
1. AP Brzesko 2006 6 pkt. 7:2
2. Okocimski 3 pkt. 6:3
3. AP Brzesko 2007 0 pkt 3:10

Okocimski wystąpił w następującym składzie: Filip Muller, Igor Manelski, Jakub Szczeciński, Patryk Lasota, Oliwer Skórka, Jakub Oleksy, Kacper Mikołajek, Łukasz Skoczek, Kacper Zachara, Jacek Zasadni, Michał Płachta, Łukasz Ryglowski. Trener: Radosław Jacek.

Mimo, że była to już druga runda Ligi Orlików, to dla trenera Radosława Jacka był to trenerski debiut w roli szkoleniowca młodych „Piwoszy”. Imprezę można zaliczyć do jak najbardziej udanych.

– Jestem zbudowany postawą naszych chłopców. Pomimo 2 tygodni wspólnych treningów osiągnęli oni bardzo dobre wyniki, a podczas meczów tworzyli zgrany zespół, który miło się oglądało. Widząc zaangażowanie tych młodych zawodników jestem przekonany, że podczas kolejnych wspólnych treningów będziemy podnosili swoje umiejętności – powiedział Radosław Jacek.

– Korzystając z okazji chciałbym podziękować rodzicom zawodników za pomoc w organizacji turnieju i tworzenie fajnej atmosfery podczas meczów, co przekłada się na miła atmosferę wokół drużyny – dodał szkoleniowiec orlików OKS.

Treningi drużyny orlików odbywają się 2 razy w tygodniu: w każdy poniedziałek i środę o godzinie 16 na stadionie miejskim w Brzesku przy ul. Okocimskiej 34. Szczegółowe informacje dotyczące zajęć można uzyskać bezpośrednio u trenera pod numerem telefonu: 506 135 365.

[Best_Wordpress_Gallery id=”58″ gal_title=”29.09.2016: Liga Orlików TOZPN”]

 

Komentarze