2 września 2016

Na przełamanie z Mikołajowicami

Kolejny mecz wyjazdowy czeka podopiecznych Marcina Manelskiego, którzy w niedzielę udadzą się do Mikołajowic by rozegrać spotkanie 4. kolejki ligi okręgowej z miejscowym Dunajcem. Początek zawodów wyznaczono na godzinę 16:00.

Tomasz Gałka - jeden ze strzelców w meczu z Dunajcem. Fot. Dawid Zachara
Tomasz Gałka – najlepszy strzelec Okocimskiego w obecnym sezonie. Fot. Dawid Zachara

Zespół Dunajca Mikołajowice nie zaczął sezonu zbytnio dobrze. Do tej pory w rozegranych trzech spotkaniach gracze Dunajca wywalczyli zaledwie jeden punkt, który zdobyli w ostatniej kolejce remisując z Rylovią Rylowa 1:1. Zdobyty punkt daje ekipie Marcina Gajdura dopiero trzynaste miejsce w tabeli. Po trzech seriach gier wyprzedzają oni tylko Dunajec Zakliczyn.
Drużyna z Mikołajowic uczestniczy również w rozgrywkach Pucharu Polski, gdzie po otrzymaniu walkowera z Więckovią Więckowice (wycofanie się z rozgrywek) przeszła do II rundy, w której zmierzy się z LKS-em Koszyce Wielkie.

Zawodnicy Okocimskiego Brzesko jak najszybciej będą chcieli zapomnieć ostatnie spotkanie z Olimpią Bucze i zdobyć wreszcie komplet punktów. Po dwóch remisach z rzędu zespół Marcina Manelskiego mimo czwartego miejsca w tabeli traci do lidera z Żabna już cztery oczka.

W ubiegłym sezonie dwukrotnie lepsi byli piłkarze Okocimskiego pokonując rywali najpierw 4:0, a później skromnie 1:0.

4. kolejka:

3 września (sobota):
Górnik Siedlec – Dunajec Zakliczyn
Rylovia Rylowa – MLKS Żabno

4 września (niedziela):
Dunajec Mikołajowice – Okocimski KS Brzesko
Naprzód Sobolów – Olimpia Bucze
Radłovia Radłów – Olimpia Kąty
Olimpia Wojnicz – Orzeł Dębno
Strażak Mokrzyska – LKS Gnojnik

Komentarze