26 sierpnia 2016

Do Bucza po zwycięstwo

Przed nami 3. kolejka ligi okręgowej. Tym razem zespół Okocimskiego uda się do pobliskiego Bucza, gdzie zmierzy się z miejscową Olimpią. Początek spotkania w niedziele o godzinie 17:00.

oks_bucze

Po dwóch kolejkach zespół Olimpii Bucze znajduje się na dziewiątym miejscu w ligowej tabeli z dorobkiem trzech punktów na koncie. W ostatniej kolejce podopieczni Marka Handzlika pokonali na wyjeździe Dunajec Mikołajowice 2:1. Gorzej natomiast wyglądał ich ligowy start , w którym ponieśli wysoką porażkę z Olimpią Katy aż 0:5.
Olimpijczycy dobrze poradzili sobie za to w Pucharze Polski, gdzie nie dali najmniejszych szans zespołowi z Biadolin Szlacheckich pokonując ich aż 8:1.

Okocimski KS Brzesko do tej pory uzbierał jedno oczko więcej od rywali co daje im czwarte miejsce w tabeli. Po ostatnim remisie z Olimpią Kąty zawodnicy Marcina Manelskiego będą chcieli zainkasować komplet punktów. Pomóc w tym ma Tomasz Gałka, który w ostatnich dwóch spotkaniach strzelił przeciwnikom już cztery bramki.

W poprzednim sezonie na terenie Olimpii zespół Okocimskiego podzielił się punktami remisując 3:3. Remis tym bardziej bolał, gdyż „Piwosze” prowadzili z rywalami 3:0. Lepiej było natomiast przy ul. Okocimskiej gdzie „biało-zieloni” pewnie pokonali Olimpię 2:0.

3. kolejka:

Rylovia Rylowa – Dunajec Mikołajowice
MLKS Żabno – Strażak Mokrzyska
LKS Gnojnik – Olimpia Wojnicz     12 listopada, 13:00
Orzeł Dębno – Górnik Siedlec
Dunajec Zakliczyn – Radłovia Radłów
Olimpia Kąty – Naprzód Sobolów     19 listopada, 12:00
Olimpia Bucze – Okocimski KS Brzesko

Komentarze