1 sierpnia 2016

W środę sparing z Bocheńskim KS-em

W najbliższą środę tj. 3 sierpnia zespół Okocimskiego KS Brzesko rozegra swój trzeci mecz sparingowy w letnim okresie przygotowawczym. Rywalem „Piwoszy” będzie kolejny przedstawiciel czwartej ligi BKS Bochnia. Początek spotkanie wyznaczono na godzinę 18:30 na głównym boisku w Brzesku.

oks-bks

Ekipa z miasta soli poprzedni sezon zakończyła na pierwszym miejscu w ligowej tabeli mając pięć punktów przewagi nad drugą Barciczanką Barcice. Niestety gra w barażach nie przyniosła upragnionego awansu do III ligi. Podopieczni Sławomira Zubla nie sprostali w dwumeczu MKS-owi Trzebinia, w którym nie potrafili odnieść zwycięstwa remisując najpierw u siebie 1:1, a później przegrywając 1:4.

Ostatni raz oba zespoły spotkały się jeszcze w IV lidze w sezonie 2005/2006. Zespół Okocimskiego Brzesko zajął wtedy pierwsze miejsce z dorobkiem 76 punktów. Natomiast ekipa z Bochni uplasowała się na miejscu 7 tracąc do lidera aż 30 punktów.

Później obie drużyny spotykały się głównie w meczach towarzyskich. Ostatnim takim pojedynkiem był sparing, który rozegrany został w marcu bieżącego roku. Wtedy lepsi okazali się być zawodnicy BKS’u pokonując „Piwoszy” 5:2.

Komentarze