13 maja 2016

Walka o wicelidera

Po wysokim zwycięstwie w ostatniej kolejce nad Żubrem Gawłówek czas na rywala z górnej części tabeli. Tym razem podopieczni Leszka Kraczkiewicza zmierzą się z Rylovią Rylowa. Spotkanie to wyznaczone jest na 15 maja (niedziela) o godzinie 17:00 w Rylowej.

Fot. Dawid Zachara
Tomasz Gałka w meczu z Rylovią zdobył dwie bramki. Fot. Dawid Zachara

Nasz najbliższy rywal plasuje się tuż za plecami Okocimskiego, do którego traci zaledwie jeden punkt. W ostatniej kolejce ekipa Piotra Stawarza skromnie pokonała Olimpię Bucze 0:1, a jedynego gola w tym meczu zdobył Krystian Hebda. Zespół Rylovii nieznacznie lepiej radzi sobie w meczach domowych niż w wyjazdowych. Do tej pory na własnym obiekcie uzbierali 22 punkty. Lepszy mają również bilans bramkowy w meczach przed własną publicznością, który wynosi 20:11.

Okocimski po ubiegłotygodniowym zwycięstwie na zamiar zdobyć koleje ważne trzy punkty, które umocniłyby zespół Leszka Kraczkiewicza na pozycji wicelidera.
Kibice z Brzeska nie mieliby nic przeciwko gdyby ich drużyna powtórzyła wynik z rundy jesiennej, w której rezerwy pokonały na własnym terenie ekipę z Rylowej 2:1. Dwie bramki dla „biał-zielonych” zdobył wtedy Tomasz Gałka.

Komentarze