21 kwietnia 2016

Czas na Dunajec Zakliczyn

Po wysokiej porażce z Jadowniczanką Jadowniki zespół Leszka Kraczkiewicza będzie miał okazję do zrehabilitowania się w meczu 19. kolejki z Dunajcem Zakliczyn. Początek spotkania wyznaczono na najbliższą sobotę (początek o godzinie 17:00 na stadionie przy ul. Okocimskiej 34).

W akcji zawodnik rezerw Krzysztof Sikora / Fot. sportomaks.pl
W akcji zawodnik rezerw Krzysztof Sikora / Fot. sportomaks.pl

Dunajec Zakliczyn zaczął rundę wiosenną od wysokiej porażki z Pagenem Gnojnik, któremu uległ 3:5. Kolejkę później gracze Dunajca zdobyli pierwsze 3 punkty i do dziś pozostają zespołem niepokonanym. W pięciu kolejkach  na wiosnę ekipa z Zakliczyna zdobyła dziesięć punktów co aktualnie daje jej piąte miejsce w tabeli. W ostatniej kolejce Dunajec pewnie pokonał na własnym boisku Olimpię Bucze 4:1, a tym samym strata punktowa do „Piwoszy” wynosi już sześć punktów.

„Piwosze” do sobotniego meczu przystąpią z zamiarem zrehabilitowania się kibicom za wysoką porażkę jaką doznali w Jadownikach w ostatniej kolejce. Przegrana w derbach okazała się być nie tylko pierwszą porażką w rundzie wiosennej, ale przyczyniła się że Okocimski zamienił się miejscami z zespołem Rylovii, który teraz zajmuje drugą lokatę. Ponadto nadal na swoją grę musi uważać obrońca Okocimskiego Mateusz Stolarz, który ma na swoim koncie trzy żółte kartki.

W rundzie jesiennej lepsi okazali się zawodnicy Dunajca Zakliczyn wygrywając na własnym terenie 2:0. Bramki dla gospodarzy strzelali: Daniel Wzorek oraz Mateusz Wójcik.

Komentarze