31 marca 2016

W sobotę po punkty do Sobolowa

Przed nami 16. kolejka ligi okręgowej. Zespół Leszka Kraczkiewicza uda się na pierwszy wyjazd w tej rundzie, a dokładnie do Sobolowa gdzie zmierzy się z miejscowym Naprzodem. Początek spotkania w sobotę 2 kwietnia o godzinie 16.00.

oks-ns

Nasz najbliższy rywal zajmuje obecnie szóste miejsce w ligowej tabeli mając w dorobku 23 punktów na koncie (7 zwycięstw, 2 remisy, 6 porażek). Do zespołu z Brzeska traci osiem punktów, a do pierwszego miejsca już czternaście. W ostatniej kolejce uległ w meczu wyjazdowym beniaminkowi z Bucza aż 0:3 ponosząc tym samym pierwszą porażkę w rundzie rewanżowej. Drużyna Stanisława Jachyma dużo lepiej radzi sobie w spotkaniach na własnym stadionie. W rozegranych dotychczas siedmiu meczach Naprzód górował aż czterokrotnie przegrywając przy tym tylko jedno spotkanie. Gorzej idzie im natomiast w meczach wyjazdowych, w których wygrali tylko trzy razy, a  pięciokrotnie musieli schodzić z boiska jako przegrani.

Sobotnie spotkanie z Sobolowem będzie okazją do zrehabilitowania się po zremisowanym meczu z LKS Uszew 1:1. Okocimski właśnie po tym spotkaniu spadł na trzecie miejsce w tabeli i do liderujących Jadownik traci już sześć punktów. O pozytywny rezultat będzie tym ciężej gdyż z przyczyn osobistych z kadry na sobotni mecz wypadli podstawowi zawodnicy: Jakub Hebda oraz Mateusz Stolarz. Po za tą dwójką wszyscy piłkarze pozostają do dyspozycji trenera Leszka Kraczkiewicza.

W rundzie jesiennej lepsi okazali się zawodnicy Okocimskiego, którzy wysoko pokonali Naprzód Sobolów aż 4:1. Bramki dla „Piwoszy” strzelali wówczas: Łukasz Krówczyński, Aleksander Ślęczka, Piotr Kita oraz Tomasz Gała. Honorowe trafienie dla gości zaliczył Wojciech Klebert.

Początek spotkania w sobotę o godzinie 16:00 w Sobolowie.

Komentarze