18 lutego 2016

W sobotę sparing z Dunajcem Zakliczyn

Przygotowania do rundy wiosennej zawodników drużyny rezerw nabierają coraz większego tempa. Po zatrudnieniu nowego szkoleniowca czas by piłkarze pokazali swoje umiejętności w meczu sparingowym, który rozegrają w najbliższą sobotę (tj. 20 lutego) z juniorami Dunajca Zakliczyn. Spotkanie to zostanie rozegrane na bocznym boisku w Zakliczynie o godzinie 14:30.

Ponadto klub zaplanował już kolejnych sparingpartnerów, z którymi drużyna Leszka Kraczkiewicza zmierzy się w okresie przygotowawczym. Są to zespoły: Tymona Tymowa, Strażaka Mokrzyska oraz Bocheńskiego KS. Wszystkie te spotkanie Okocimski będzie chciał rozegrać na bocznym boisku przy ul. Mickiewicza w Brzesku.

Kadra zespołu rezerw również zaczyna nabierać kształtów. Z drużyną postanowiła zostać większa cześć zawodników, którzy w zeszłym roku występowali w zespole Rafała Polichta. Do tego grona dołączyli zawodnicy z II ligi tacy jak: Jakub Baran, Tomasz Gałka oraz Karol Jurkiewicz. Cały czas z „dwójką” trenują juniorzy Okocimskiego, którzy są obserwowani przez nowego szkoleniowca.

Komentarze